Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewna nieprzyjemna sprawa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pewna nieprzyjemna sprawa (/Temat-Pewna-nieprzyjemna-sprawa-25329)



Pewna nieprzyjemna sprawa - BizNET - 29-11-2008 19:58

Witam


Dziś chciałbym omówić coś co miało miejsce w tym temacie:

http://zarabiam.com/topics22/mrw111-oszust-vt5603.htm


Temat zatytułowany "mrw111 oszust" Było by to hańbiące dla zwykłego usera a mowa tu o moderatorze który ma tryskać przykładem.

Mimo iż lubię mrw111 nie mogę bezgranicznie bronić go czy maskować.

Powiem wprost! Takie zachowanie nie przystoi na moderatora. Jak się dowiadujemy z tematu spędza on 10 min dziennie w sieci z czego pewnie mało zostaje na forum lub może i wcale?... :-(

Sprawa zapisów jest już doprawdy obciachowa! Skoro się nie dotrzymuje warunku to może warto zwrócić pieniążki i wyjść z tego z honorem? Czy warto się "żreć" o te parę centów?

Do tego sam czekam (chyba się nie doczekam) zwrotu pieniędzy które zostały pożyczone mrw111 ode mnie.



Takie zachowanie moderatora z pewnością wpływa negatywnie również na ocenę samego forum przez zwykłych userów! Na co nie możemy sobie pozwolić.


Nie wiem co w związku z tym? Może sam mrw111 wypowie się? (o ile zagląda jeszcze do tego działu) ?


Jak inni moderatorzy to widzą?


- miaumiau - 29-11-2008 20:13

Tu jestem krótko. I postaram się skomentować krótko i dosadnie.

Moderator powinien być wzorem, autorytetem- by użytkownicy mieli się na kimś wzorować i on miec posłuch.
Umów należy dotrzymywać.

Zwrot kasy to sine qua non(warunek konieczny i wystarczajacy dla niekumatych). Odszkodowaniem niech bedą wykonane kliki dla fuska.
+ zdjecie z funkcji moderatora, zresztą w emocjonalnym poscie mrw111 sam o to poprosił w cytowanym temacie.
Możemy go po jakimś czasie przywrócic na moda, ale nieprędko, oj nieprędko.


- makaj - 29-11-2008 21:05

Kolega poprzez sprawowaną funkcję moderatora wzbudza zaufanie, a ma dużą tendencję do niedotrzymywania słowa...


- mjs17 - 30-11-2008 19:02

uczciwość na pierwszym miejscu ja proponuje poczekać na wypowiedz mrw111


- tomciozet - 30-11-2008 20:46

Ciężka sprawa, ale... umowa to umowa. Tym bardziej, że ranga do czegoś zobowiązuje...


Pewna nieprzyjemna sprawa - Kilol - 11-03-2011 01:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.