Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



- izzymoney - 21-03-2009 16:40

Jare ja jestem twojim poleconymTongue (forsiasty), moglbys podeslac na pw troche for?


- DobryZiomeczek - 21-03-2009 23:02

Ja też bym mógł zostać poleconym jakiejś konkretnej osoby ,bo moja starsza kupiła sobie laptopa z internetem na wtyczke do usb ,czyli ma innego neta niż mój ,teoretycznie mógłbym sam zostać swoim poleconym ,ale wolałbym być poleconym jakieś konkretnej osoby,która mi poda konkretnego fora... 300$ w 2 miechy zrobiłem Big Grin


- pavoo166 - 21-03-2009 23:07

DobryZiomeczek
Nie mozesz zostać poleconym samego siebie, jest to zabronione. Możesz zostac poleconym innej osoby, nawet z tego samego internetu. Pozdro


- DobryZiomeczek - 22-03-2009 12:00

pavoo166 napisał(a):DobryZiomeczek
Nie mozesz zostać poleconym samego siebie, jest to zabronione. Możesz zostac poleconym innej osoby, nawet z tego samego internetu. Pozdro
Mam dwa internety w domu , dwa kompy, czyli zupełnie inne połączenie ,mysle ze mógłbym być swoim poleconym , jakbym chciał i nikt by do tego nie doszedł, ale tak jak pisalem wyzej ,wole zostać czyimś poleconym i zacząc konkretnie zarabiac.


- JereManU - 22-03-2009 12:02

DobryZiomeczek, ja mogę podać 'trochę' for (glownie xxx) ;p


- Boro! - 22-03-2009 14:13

DobryZiomeczek, jak chcesz zostań moim poleconym. Pomogłęm Ci sporo i też mam sporo for :-P Nie tylko XXX :-D


- JereManU - 22-03-2009 14:37

Boro!, podobno wystawiłeś swoje konto na sprzedaż :idea:


- izzymoney - 22-03-2009 18:23

Jak to jest, ze dobryziomeczek jest poleconym boro i zarobil okolo 300$ a boro ma zarobionych tylko 20$? 10% z 300 to 30$

a chyba ze nie jest jego poleconymTongue


- DobryZiomeczek - 22-03-2009 19:10

JereManU napisał(a):DobryZiomeczek, ja mogę podać 'trochę' for (glownie xxx) ;p
No to podaj gg na pw :-)
Boro ,przecież Ty sie w to nie bawisz a ja wole sie skierowac do kogoś konkretnego , zeby dobrze zarabiać na drugim koncie , oraz nabijac komuś reffa w zamian za fora , własnie tylko xxx mnie interesują ,bo tylko to wrzucam.

Edit : izzymoney, ja obecnie nie jestem niczyim poleconym na tych 300$ ,załozylem konto z głownej strony Tongue


- Boro! - 22-03-2009 19:21

DobryZiomeczek, jak chcesz 8-)


JereManU, wystawiłem ale wątpię żeby ktoś kupił :cry: