Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



- mateuszolkusz - 19-02-2009 16:44

Dlaczego nie bedzie mozna juz aktywowac RS managera ?
Mi na szczescie aktywowali prawie po 2 tygodniach...


- DobryZiomeczek - 19-02-2009 17:55

JereManU , skąd masz takie info , ze rsm bedzie tylko dla starych userów ?


- pavoo166 - 19-02-2009 18:01

Panowie jak u was zarobki dzisiaj? U mnia jek narazie spadek o 50% w porownaniu z wczorajszymi... Pewnie jakies problemy z downloadem czy cos ;/


- JereManU - 19-02-2009 18:09

mateuszolkusz, bo to świetne narzędzie, więc będzie dla najstarszych userów. I dobrze. :-)

DobryZiomeczek, admin.


- mateuszolkusz - 19-02-2009 18:42

JereManU w sumie to i masz racje, dużo osób się zniechęci do wrzucania z dysku i będzie nas tylko "garstka" xD



Wam też szwankuje uploading ? Nie chca sie otwierac linki z upami....


- DobryZiomeczek - 19-02-2009 21:46

To jak chcą blokowac rsm to fajnie by było ,jakby blokowali tym co mają mniej niz (przykładowo) 50$ , zeby poczatkujący sie musieli starac juz , ja działam od 1 lutego i mam nadzieje ze nie blokną mi rs menagera :> a teraz trwaja jakies prace i nei sie zalogowac, ani sciagac..


- JereManU - 19-02-2009 21:49

Starym userom nic nie blokną, to nie w ich interesie. Zablokują tym nowszym, co mnie nie dziwi, bo to i świetny sposób na ściągania plików z rapida na własny użytek...


- JereManU - 19-02-2009 22:49

http://uploading.com/files/M92IG926/Uploader.exe.html - najnowszy pulpitowy uploader, działa bdb, polecam :]


- pavoo166 - 19-02-2009 23:14

JereManU
Dlaczego nie podasz linka bezposredniego do uploadera ze strony, tylko do uploading? Po co mam czekać 90 sekund? Pozatym to nie jest najnowsza wersja, tylko pierwsza wersja. (przynajmniej zadnego info na forum nie znalazłem). Ale rzeczywiście działa. Pozdrawiam


- JereManU - 19-02-2009 23:48

Na forum wiele było o tym uploaderze. Jest to najnowsza wersja (wcześniej były z 2 czy 3).