Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



- JereManU - 15-02-2009 14:38

Cytat:Aby go używać wystarczy wkleić link z rapidshare?

Tak.

vord555 napisał(a):Czy trzeba mieć konto premium na rapidshare?

Nie.

vord555 napisał(a):Co mam do nich napisać, żeby mi go aktywowali?

Wyślij ticketa do nich na maila o treści typu:
"Hello,
Active RS manager for my acconut, please. My nick: <Twój_nick>
Regards"


- vord555 - 15-02-2009 14:45

W ciągu ilu dni mi go zaaktywują?


- JereManU - 15-02-2009 14:50

Trudno powiedzieć, to od nich zależy. Mnie aktywowali kiedyś w 20h, teraz pewnie trochę dłużej trzeba będzie poczekać...


- DobryZiomeczek - 15-02-2009 18:52

Ja czekalem chyba z 4 dni , ale lepiej napisac w specjalnym temacie na ich forum ,a nie maila, bo maili dostają tysiące i mogą go nie przeczytac nawet

http://www.sharemasters.com/viewtopic.php?f=26&t=19


- vord555 - 15-02-2009 21:38

Co to za opcja remote upload menager?

Ponieważ plików z rsa nie pobiera całkowicie tylko około 60kb...

Gdy wklejam link ftp to pisze, że zły URL


- JereManU - 15-02-2009 22:03

Możesz tam wklejać pliki bezpośrednie mające zakończenie np. avi czy rar. Było już o tym w tym temacie z 6x.
Możesz dzięki tej opcji przegrywać także pliki z RS, ale musisz mieć konto premium i podawać dzięki temu bezpośrednie zakończenia plików z RSa. Inaczej uploaduje stronę pobierania RSa, czyli html, który ma kilkanaście kB.


- vord555 - 17-02-2009 17:26

Właśnie aktywowali mi rs menager,więc się czeka około 2 dni.

Teraz wrzuce kilka linków jestem ciekaw kiedy się właduje.

Na początek dwa filmy.Może jutro już bedą ^^

[ Dodano: 2009-02-18, 19:36 ]
Czy jeśli w tym rapidshare menager klikne na delete w dziale action to mi się usunie plik z servera czy tylko z tej listy ? a ludzie będą dalej mogli ściagać

Bo już mam normalnie niezły bajzel z tych linków ;/


- DobryZiomeczek - 19-02-2009 03:04

Ja dzisiaj z rana wrzucilem 51 linki do rs menagera a teraz patrze i 40+ juz jest Tongue rano wstane i wszystkie juz bedą :-) dobra opcja ten rsm.

a co do bałaganu z linkami...to zapisuj sobie w dokumentach tekstowych , ja mam zrobiony folder o nazwie LINKI Tongue i tam mam kilkanascie dokumentów tekstowych z gotowymi postami , potem tylko latam po forach i kopiuj wklej , proste :-)


- vord555 - 19-02-2009 14:41

@up

to samo robie.Na jednym forum robie posta potem tylko ctrl+c ctrl+v.

Nom świetna rzecz ten rs menager.

Wrzuciłem grę 78 partów to prawie wszystkie się wrzuciły.Niezle


- JereManU - 19-02-2009 14:55

Niedługo RS manager będzie tylko dla starych userów (zarejestrowani np. za miesiąc nie będą mogli go aktywować). Można mieć kilka kont na Uploading, ale żadne nie może być poleconym samego siebie.