Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



- afeks - 16-01-2009 15:06

I jak wam idzie zarabianie? I tak wogóle to w jaki sposób oni na tym zarabiaja.? I czy to ma przyszośc? Bo zastanawiam się czy tez moze nie pobawic sie w to.


- mjs17 - 16-01-2009 15:13

przyszłość ma bo oni głownie zarabiają na sprzedaży premium a jeśli serwis stanie się bardzo popularny to wtedy będą zyski większe dla firmy jak i do urzytkowników jak oczywiście nie zmniejszą stawek


- Boro! - 16-01-2009 15:15

afeks, możesz zresztą wziąć przykład z RapidShare oni też chyba płacą za uploadowanie i bardzo się rozrośli..


- JereManU - 16-01-2009 15:20

Jeszcze mają reklamodawców na pop-up'y etc. Przyszłościowa firma to na pewno.


- Boro! - 16-01-2009 15:29

w każdym razie dużo bardziej niż bux'y :mrgreen: :mrgreen:
No i więcej się zarabia wystarczy tylko trochę czasu nie trzeba mieć kasy nawet na start :-P

Edit: Mam już dużo plików i chciał bym je poukładać ale nie wiem za bardzo jak. Jest tam niby opcja folderów ale albo ona mi nie działa albo nie umiem się nią obsługiwać u was możecie sobie to jakoś organizować ??


- afeks - 18-01-2009 17:09

Co do rapida nie słyszałem żeby płacili za upload. Jakie macie dzienne zyski??

Moze bym nakłonił z 2kumpli i bysmy razem uploadowali ;]


- Boro! - 18-01-2009 17:18

afeks, powiem Ci że ja też nie słyszałem ale pełno ludzi uploaduje z z dobrej woli pewnie tego nie robi :mrgreen: :mrgreen:

Co do zysków to u mnie cienko idzie mam niby pełno for ale mało pobrań z nich się generuje..


- unruhe7 - 18-01-2009 17:34

Co do rapida to słyszałem,że niektórzy,a może i wielu, robią tak:zakładają konto free,wrzucaja pliki na fora a po uzyskaniu 10 000 punktów za ściągnięcia dostają konto premium na 30 dni.Po czym konto premium sprzedają na allegro.
Boro!, organizowanie plików w foldery póki co nie działa.


- JereManU - 18-01-2009 18:57

Boro!, początki nie są łatwe, trzeba zakładać wiele tematów, np. 2 stale aktualizować, etc.
RS jest bardzo nieopłacalny, za konto premium teraz dają z 15pln na allegro, czyli za 1000 pobrań wyjdzie 1,5zł.


- oscypek193 - 19-01-2009 20:08

Czy ktoś z was zlecał ostatnio wypłatę?? Ile czekaliście na kasiorę?? Słyszałem coś że ostatnio są problemy z dostaniem kaski :roll: