Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



- Bocian33 - 29-12-2008 10:41

A ja mam natomiast pytanie:
Jak to wygląda w świetle prawa ??

Z tego co mi wiadomo to rozpowszechnianie plików jest nielegalne.
Ale nie którzy mówią że udostępnianie np. 13 z 14 partów jest legalne :-|


- Boro! - 29-12-2008 11:10

z tego co wiem to jest tylko ominięcie nie dajesz plików tylko linki :-)


- JereManU - 29-12-2008 13:00

O prawo się tutaj nie martw. Ty ich nie masz na dysku, tylko udostępniasz, a na warezach jest zazwyczaj zastrzeżenie, że ściągają na własną odpowiedzialność, jeśli mają oryginalną wersję.
Poza tym na xxx jest większy zarobek.


- Bocian33 - 29-12-2008 13:37

OK. Dzięki :-)

P.S Jak co to będzie na Was :-) Tongue


- unruhe7 - 29-12-2008 13:40

Za niedługo ma byc możliwość wypłacania na MB.Napisałem aby zrobili również wypłacanie na Alertpay ale większa ilość ludzi musiałaby być zainteresowana tym systemem płatności.


- oscypek193 - 29-12-2008 14:21

Jeśli wprowadzą MB to będziemy w niebie :-> :arrow: :idea:


- kalisz1278 - 29-12-2008 14:33

Działa wam rs manager ? Ja od wczoraj tak ok. 23 dałem pare linków, i do tej pory nic nie zupało i pare errorów było. :|

[ Dodano: 2008-12-29, 14:34 ]
Dobrze by było gdyby dodali też alertpay ;-) Byłoby świetnie. :-) Najłatwiejsze zarabianie ;-)


- sqall - 29-12-2008 16:40

Pisali mi ze paypala raczej mi nie zablokuje jezeli bede mial transfery tylko od uploading.com, ale pewnym byc nie mozna.

Kombinnuja cos od stycznia, chyba chca wiecej placic za sciagniecia albo jakies bonusy wprowadzic:

"We can afford to pay $10 (and even more, wait for the January'09 Promo!) because we see a lot of potential in a future."

Bardzo opłaca się wrzucac filmy w wielu czesciach jak wczesniej mowilem, dzis wrzucilem kilka filmow i juz mam 20$ za premiumy od rana.


- Boro! - 29-12-2008 17:38

dostałeś już wypłatę tą co zleciłeś ??

Kilka filmów to z jakim transferem Ci się to uploaduje :-?


- sqall - 29-12-2008 20:52

Kasa na PayPala doszla niedawno, czyli niecale 24h od zarzadania. Zlecilem juz przelew na konto bankowe, czy dojdzie dam znac.

Uzywam tylko pradishare remote uploadera od siebie z dysku nie wysylam prawie nic, z racji slabego lacza.