Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



- Boro! - 28-12-2008 20:55

sqallpl radzę nie wypłacać kasy przez PP najlepiej wymień się z kimś na forum. Zazwyczaj blokują takie operacje..

No i gratuluje piękny wynik :-)

Dużo ludzi kupiło Ci premium ?


- sqall - 28-12-2008 21:17

3 osoby, w sumie za 40$, efekt uploadownia filmow w czesciach


Blokuja mowisz? A dlaczego? Nigdy nie korzystalem wiec zielony jestem. Co im nie pasuje w tym?

Co znaczy wymien sie z kims?

Z gory dzieki za odp.


- sqall - 28-12-2008 21:17

3 osoby, w sumie za 40$, efekt uploadownia filmow w czesciach


Blokuja mowisz? A dlaczego? Nigdy nie korzystalem wiec zielony jestem. Co im nie pasuje w tym?

Co znaczy wymien sie z kims?

Z gory dzieki za odp.


- Boro! - 28-12-2008 21:18

Oni zawsze kombinują żeby tylko zarobić. Ja bym wolał nie ryzykować.

Wymienić się z kimś znaczy to że ty wysyłasz komuś kasę na PP a on Ci wysyła na Bank. Bez pośrednictwa PP


- Boro! - 28-12-2008 21:18

Oni zawsze kombinują żeby tylko zarobić. Ja bym wolał nie ryzykować.

Wymienić się z kimś znaczy to że ty wysyłasz komuś kasę na PP a on Ci wysyła na Bank. Bez pośrednictwa PP


- sqall - 28-12-2008 21:20

Rozumiem ze chodzi Ci o kombinowanie przy transferze PP-> moj bank?

Czyli warto zaplacic z mojego PP na inny, a tamten niech przeleje na moje konto bankowe. Z tym ze co za roznica, jemu tego nie zablokuja? Nie do konca lapie.


- sqall - 28-12-2008 21:20

Rozumiem ze chodzi Ci o kombinowanie przy transferze PP-> moj bank?

Czyli warto zaplacic z mojego PP na inny, a tamten niech przeleje na moje konto bankowe. Z tym ze co za roznica, jemu tego nie zablokuja? Nie do konca lapie.


- Boro! - 28-12-2008 21:25

Nie ty mu przelewasz z PP na jego PP. A on Ci przelewa ze swojego banku na twój :-)

Taka wymiana ty mu dajesz PP a on Ci na Bank


- Boro! - 28-12-2008 21:25

Nie ty mu przelewasz z PP na jego PP. A on Ci przelewa ze swojego banku na twój :-)

Taka wymiana ty mu dajesz PP a on Ci na Bank


- sqall - 28-12-2008 21:27

Aha rozumiem. A w momecie kiedy cos im nie bedzie pasowalo to blokuja mi cale konto i trace pieniadze, czy po prostu transfer jest odrzucony i kasa zostaje na PP. Czesto sie zdarzaja takie sytuacje?