Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



- fusek1 - 25-12-2008 18:14

zastanawiam sie jak dlugo beda wyplacalni bo zarabianie u nich wyglada mi zbyt rozowo:-))


- oscypek193 - 25-12-2008 20:56

Według mnie płacić będą długo. Przecież są inne firmy (np. depositfiles) które też mają dość wysokie stawki, a płacą już długoo. Różnica jest tylko taka, że UPLOADING odważył się zaakceptować polski traffic :-P

EDIT:
Ostatnie dwa dni na poziomie 5$ :-> . Jeśli dziś i jutro będzie tak samo to minimum zrobione



- oscypek193 - 25-12-2008 20:56

Według mnie płacić będą długo. Przecież są inne firmy (np. depositfiles) które też mają dość wysokie stawki, a płacą już długoo. Różnica jest tylko taka, że UPLOADING odważył się zaakceptować polski traffic :-P

EDIT:
Ostatnie dwa dni na poziomie 5$ :-> . Jeśli dziś i jutro będzie tak samo to minimum zrobione



- mrw111 - 28-12-2008 13:48

Na stronie jakieś zmiany. Pisze że rekonstrukcja. Oby to nie było papa dla nas wszystkich :oops:


- mrw111 - 28-12-2008 13:48

Na stronie jakieś zmiany. Pisze że rekonstrukcja. Oby to nie było papa dla nas wszystkich :oops:


- oscypek193 - 28-12-2008 15:47

Już wrócili. Dodali "Webmasters top!"
W Tabeli: OVERALL jestem na 129 miejscu, reszta: N/A
:-)


- oscypek193 - 28-12-2008 15:47

Już wrócili. Dodali "Webmasters top!"
W Tabeli: OVERALL jestem na 129 miejscu, reszta: N/A
:-)


- sqall - 28-12-2008 20:35

Kurde w overall jestem 31 a w newbies 3. Niestety dopiero teraz się zorientowałem i juz do końca miesiąca nie przegonie 1 miejsca w newbies, a szkoda bo iPhone do wygrania.

Zleciłem dzis pierwsza platnosc, 97$, ciekawe jak szybko wysla na paypala.

Ktos sie orientuje ile trzeba czekac az z paypala na mbank/multibank trzeba czekac? Na stronie pisze ze do 5 dni.

I jak jest z kursami walut, na paypala gdy ktos przelewa dolary to zamienia je na zł i lezy, po kursie takim jak w momencie przelania. Czy moze przelewa w $ i zalezy kiedy wyplacimy na konto bankowe?


- sqall - 28-12-2008 20:35

Kurde w overall jestem 31 a w newbies 3. Niestety dopiero teraz się zorientowałem i juz do końca miesiąca nie przegonie 1 miejsca w newbies, a szkoda bo iPhone do wygrania.

Zleciłem dzis pierwsza platnosc, 97$, ciekawe jak szybko wysla na paypala.

Ktos sie orientuje ile trzeba czekac az z paypala na mbank/multibank trzeba czekac? Na stronie pisze ze do 5 dni.

I jak jest z kursami walut, na paypala gdy ktos przelewa dolary to zamienia je na zł i lezy, po kursie takim jak w momencie przelania. Czy moze przelewa w $ i zalezy kiedy wyplacimy na konto bankowe?


- Boro! - 28-12-2008 20:55

sqallpl radzę nie wypłacać kasy przez PP najlepiej wymień się z kimś na forum. Zazwyczaj blokują takie operacje..

No i gratuluje piękny wynik :-)

Dużo ludzi kupiło Ci premium ?