Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



- oscypek193 - 24-12-2008 16:12

Szkoda tylko że Mulitupload nie działa, bo by było znacznie wygodniej. Ustawiłoby się na nockę że powiedzmy 8 partów się wysyłało i gitarka;D


- sebolek321 - 24-12-2008 17:14

Ale skąd akurat UPLOADING wie że ktoś kupił premium dzięki mnie ?


- sebolek321 - 24-12-2008 17:14

Ale skąd akurat UPLOADING wie że ktoś kupił premium dzięki mnie ?


- Bloodme - 24-12-2008 17:17

sebolek321, jak ktoś kupi z Twojego linku, to dostajesz kase :-P

[ Dodano: 2008-12-24, 17:19 ]
Wrzucasz jakiś plik na uploading i dostajesz link do niego. Potem wrzucasz go na jakieś forum i ktoś klika w link, żeby ściągnąć plik i przy okazji(z tego linku) np. kupuje premium na 6 miesięcy :-)

[ Dodano: 2008-12-24, 23:58 ]
Dodali bannerki do łapania reffów(w newsie) ;-)


- Bloodme - 24-12-2008 17:17

sebolek321, jak ktoś kupi z Twojego linku, to dostajesz kase :-P

[ Dodano: 2008-12-24, 17:19 ]
Wrzucasz jakiś plik na uploading i dostajesz link do niego. Potem wrzucasz go na jakieś forum i ktoś klika w link, żeby ściągnąć plik i przy okazji(z tego linku) np. kupuje premium na 6 miesięcy :-)

[ Dodano: 2008-12-24, 23:58 ]
Dodali bannerki do łapania reffów(w newsie) ;-)


- oscypek193 - 25-12-2008 10:53

Faktycznie, dodali 4 banerki różnych rozmiarów, ale według mnie takie jakieś mało atrakcyjne. Mogliby się bardziej postarać

EDIT:
Z każdym dniem podoba mi się to bardziej:-) Już na końcie 12$+ w kilka dni. Jeszcze z max tydzień i minimum będzie, a to aż 30$ (87zł)
Żeby w bux'ach tyle uzbierać to człowiek musiał klikać, klikać, klikać i werbować wielu poleconych :->


- oscypek193 - 25-12-2008 10:53

Faktycznie, dodali 4 banerki różnych rozmiarów, ale według mnie takie jakieś mało atrakcyjne. Mogliby się bardziej postarać

EDIT:
Z każdym dniem podoba mi się to bardziej:-) Już na końcie 12$+ w kilka dni. Jeszcze z max tydzień i minimum będzie, a to aż 30$ (87zł)
Żeby w bux'ach tyle uzbierać to człowiek musiał klikać, klikać, klikać i werbować wielu poleconych :->


- JereManU - 25-12-2008 12:59

Na rynek zagraniczny te bannery są bdb, tam inaczej wygląda tego typu reklama. Osobiście w tej firmie mam jeszcze nawyk z buxów, kilkunastu poleconych, ale z tego zarobki i tak małe. Na uploadowaniu zawsze był świetny zarobek, nawet na RS, gdzie nadal 90% ludzi uploaduje pliki.

PS. Dla jakiegoś mojego poleconego mam do zaoferowania konto premium na 3 dni - chcę coś sprawdzić. :-)


- JereManU - 25-12-2008 12:59

Na rynek zagraniczny te bannery są bdb, tam inaczej wygląda tego typu reklama. Osobiście w tej firmie mam jeszcze nawyk z buxów, kilkunastu poleconych, ale z tego zarobki i tak małe. Na uploadowaniu zawsze był świetny zarobek, nawet na RS, gdzie nadal 90% ludzi uploaduje pliki.

PS. Dla jakiegoś mojego poleconego mam do zaoferowania konto premium na 3 dni - chcę coś sprawdzić. :-)


- oscypek193 - 25-12-2008 13:18

Ja mam 4 poleconych, dziennie mam z nich UWAGA, AŻ 0.01$. Najwyraźniej, wychodzi na to, że albo nie aktywni, albo nie umieją wykorzystać potęgi internetu :-> :->

A co do samego zarobku, faktycznie RS to 90% uploadu. Ludzie uploadują, tworzą konta premium za punkty a potem allegro.pl, na szczęście my się bawić w allegro nie musimy i kaskę na moneybookers lub paypal dostajemy :idea: