Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



[PŁACI] Uploading.com - JereManU - 23-11-2008 19:12

UPLOADING.COM jest firmą, która płaci swoim użytkownikom gdy ktoś ściągnie ich plik. Płacą 10$ za 1000 ściągnięć Twojego pliku. Wygląda to tak. Rejestrujesz się na stronie UPLOADING.COM wrzucasz pliki na serwer (zdjęcia, muzyka, filmy programy, cokolwiek innego) następnie wklejasz linki na popularnych forach, blogach, stronach itp. i to wszystko. Gdy tylko ktoś ściągnie Twój plik TY ZARABIASZ. Zarabiasz gdy śpisz, jesteś w pracy, rozmawiasz przez telefon, nawet gdy siedzisz w toalecie. :-P

-Wypłaty dostajesz gdy tylko uzbierasz minimum tzn. 30$
-Płatności EPESE, Epassporte, WebMoney, PayPal, MoneyBookers
-Akceptowane kraje:
USA, Kanada, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Czechy, Anglia, Austria (10$=1000 pobrań)
Rosja, Ukraina (5$=1000 pobrań) Polska, Czechy, Ukraina 2$ za 1000 pobrań
-Możliwość przerzucania plików z innych serwerów (uploadujesz bez ingerencji swojego łącza! bardzo szybko w 10min 100mb)
-10% od zarobku Twoich poleconych

http://uploading.com/284353/


- doiy - 23-11-2008 19:26

Hmmm, a czy płaci to nie wiesz przypadkiem? ;-)

PS. Po jakim czasie uploady zostają skasowane bez pobierania?


Re: [NOWY] Uploading.com - mjs17 - 23-11-2008 19:57

Cytat:-Akceptowane kraje:
USA, Kanada, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Czechy, Anglia, Austria (10$=1000 pobrań)
Rosja, Ukraina (5$=1000 pobrań)


tego nie rozumiem czyli polski nie akceptują czy jak


- Bloodme - 23-11-2008 20:00

mjs17, na to wygląda, zawsze można zaznaczyć USA, chyba nikt tego nie sprawdzi :-)


- doiy - 23-11-2008 20:13

To może na forum byśmy umieszczali swoje uploady. Każdy by znalazł coś dla siebie. :-P


- JereManU - 23-11-2008 20:27

Podobno płacą, akceptowane kraje to te, z których zliczają kasę za ściągnięcia. Polska jest mało atrakcyjna. ;-) Ale rejestrować może się każdy.


- doiy - 23-11-2008 20:28

Dodaje poleconych? Zarejestrowałem się z Twojego linku.

PS. Nalicza pobrania z Polski? ;-)


- JereManU - 23-11-2008 20:40

doiy napisał(a):Dodaje poleconych? Zarejestrowałem się z Twojego linku.

Tak, mam Cię. :-)

doiy napisał(a):PS. Nalicza pobrania z Polski? ;-)

Z Polski jak już mówiłem niestety nie, tylko z:
Cytat:USA, Kanada, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Czechy, Anglia, Austria (10$=1000 pobrań)
Rosja, Ukraina (5$=1000 pobrań)

Ale bardzo dobrą opcją jest możliwość zgrania plików z innych serverów (np. RS) i wgrywania na ich server bezpośrednio (ok. 10min za 100mb pliku!), a potem wrzucać na popularne fora zagraniczne, których jest mnóstwo. :-P


- doiy - 23-11-2008 21:42

Hmm, gdy przeniosłem plik 80MB z RS na uploading.com to pokazuje mi, że plik waży 12KB tzn., że plik nie waży wymaganege 1MB?
I jeszcze jedno pytanko. Gdy pobieram obojętnie jaki plik z uploadnig.com to zawsze waży 15KB i wygląda tak
[Obrazek: solfgw.jpg]
Znaczy to, że muszę jakiś program ściągnąć czy co, żeby otworzyć ten plik?


- fusek1 - 24-11-2008 06:49

a ja wam polece depositfiles.com - dostalem ponad 200$ z niego jak ktos chce moge wrzucic dowody:-)