Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewna sprawa dotycząca spacji. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pewna sprawa dotycząca spacji. (/Temat-Pewna-sprawa-dotyczaca-spacji-25264)

Strony: 1 2


Pewna sprawa dotycząca spacji. - Sniechu - 20-11-2008 20:47

Witam!

Ostatnio na forum rozgorzała dyskusja dotycząca wstawiania ostrzeżeń za nie zrobienie spacji pomiędzy tagiem a nazwą tematu. W regulaminie jest napisane, że pomiędzy tagiem a nazwą bux'a musi być spacja. Wielu użytkowników się na to nacięło i otrzymało ostrzeżenia od moderatorów.

Dlatego pomyślałem, żeby trochę zmienić rygorystyczne przestrzeganie tego punktu. Co powiecie na taką wersję?

Proponuję na początek dodać w regulaminie punkt jasno mówiący o obowiązku użycia spacji. Jeśli użytkownicy jej nie użyją to wtedy upominać w temacie lub na pw. Często to drugie może być skuteczniejsze, bo nie każdy czyta wszystkie posty na forum z danego dnia. Jeśli nic nie poskutkuje to samemu zmienić (moderator) a po takiej samej sytuacji z innym tematem dać dopiero ostrzeżenie. Bo dawanie ostrzeżenia zaraz po założeniu tematu jest jak dla mnie zbyt pochopne.

Nie sugerujcie się pytaniem w ankiecie, tylko odpowiadajcie czy podoba Wam się powyższa wersja, czy nie :-P

Dlaczego o to pytam? Bo jeśli się zgodzicie i wyczerpiecie cały swój limit szczęścia napisany poniżej (kilka ostrzeżeń ustnych przed postawieniem warna) to po dostaniu ostrzeżenia nie będziecie już mogli pisać: "dlaczego dostałem warna?" tylko będzie on wlepiony zgodnie z regulaminem :-|

Głosowanie potrwa do jutra do godziny 20:53


- Bloodme - 20-11-2008 20:49

Ja jestem na tak :-)


- mjs17 - 20-11-2008 20:49

tu nie ma co glosować spacja ma być i tyle na ten temat najwyżej można dodać jakiś punkt do regulaminu


- Sniechu - 20-11-2008 20:50

mjs17, to można dodać punkt do regulaminu, że spacja jest nieobowiązkowa :-P


- mjs17 - 20-11-2008 20:53

... na forum powinien być porządek a znoszenie ciągle jakiś punktów regulaminu sp[owoduje jednym słowem burdel każdy będzie robi jak uważa


spacja tak i tak będzie obowiązkowa ja w każdym razie się na to nie zgadzam jestem skłonny nawet odejść z stanowiska skoro uważacie ze źle wykonuje swoje zadania


- Sniechu - 20-11-2008 20:55

mjs17, nikt nie mówi, że źle wykonujesz swoje zadania :-P wręcz przeciwnie. A nie można zrobić tak, że jak jakiś user zapomni tej spacji to któryś z moderatorów doda ją do tematu? Wystarczy tylko jedno naciśnięcie spacji i już wszystko jest ok. Wiem, że byłoby to trochę dziwne, ale myślę, że można to załatwić w inny sposób niż od razu dawania warna :-P Akurat Twoje postępowanie w tej sprawie jest ok, bo ostrzegasz ludzi zanim dajesz im warny.


- mjs17 - 20-11-2008 20:56

można tak robić ale jeśli ktoś zrobi błąd a mu się tego nie powie to będzie go robił cały czas o to w tym chodzi


- Sniechu - 20-11-2008 21:01

Ja proponuję na początek dodać w regulaminie punkt jasno mówiący o obowiązku użycia spacji. Jeśli użytkownicy jej nie użyją to wtedy upominać w temacie lub na pw. Często to drugie może być skuteczniejsze, bo nie każdy czyta wszystkie posty na forum z danego dnia. Jeśli nic nie poskutkuje to samemu zmienić a po takiej samej sytuacji z innym tematem dać dopiero ostrzeżenie. Bo dawanie ostrzeżenia zaraz po założeniu tematu jest jak dla mnie zbyt pochopne.

[ Dodano: 2008-11-20, 21:03 ]
A właściwie to co się zmieniło w ciągu ostatnich dni? Bo nie pamiętam, żeby tydzień - dwa tygodnie temu ten punkt regulaminu był tak rygorystycznie przestrzegany :-P


- makaj - 20-11-2008 21:55

W regulaminie nie ma wyjaśnionych baaardzo wielu kwestii i jak ktoś chce to się skutecznie czepiać może, o tym wiem. Zatem forum moderowane niejako na wyczucie i od mądrości i sprawiedliwości modów wiele zależy :-P
Jak ktoś zakłada temat, to zapomni dać swojego reflinka? Nie, o tym nie zapomni, to mu w głowie siedzi... Zgadnijcie dlaczego? A może pamiętać, żeby dodać tag i po nim spację? Czy wymagamy czegoś ponad siły? Po prostu ma to być w pamięci jak określenie ile jest za klik, ile za poleconego itd. Każdy temat ma podobną konstrukcję.
Zgadnij co lepiej zapada w pamięci? Jakieś pw proszące o głupią spację, czy warn z jej brak?

PS: Ja za to warna jeszcze nie dałem.
I nie jest to jakiś mega problem na forum.
Warn za spacjęto dziwna sprawa i najlepiej, gdyby każdy po prostu pisał poprawnie :-P


- bboo1 - 20-11-2008 22:30

No tak, ale jaką różnicę robi ta spacja czy jej brak ?? Ja jak czytam nazwę tematu to nie zwracam na to szczególnej uwagi.