Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! (/Temat-Zamkniety-Dostales-nieslusznego-negatywa-Napisz-2521)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Morfit - 28-06-2010 17:25

I poraz kolejny witam. Tym razem dostałem negatywa od użytkownika ,, :|| ,, o treści następującej :
- idiota jesteś i noob wypierdalaj stond


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Enduro - 28-06-2010 19:44

ja też dostałem za niby nienajomosc ort


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Admin - 30-06-2010 10:53

@temat
przypominam iż w tym temacie można zgłaszać jedynie niesprawiedliwe negatywy od osób które rejestrują się tylko po to żeby komuś je wystawić bądź wystawiają je bez uzasadnienia typu : "bo on mi dał", "bo tak".

Reputacje typu : "zle tlumaczenie", "obrazanie innych uzytkownikow", "brak kultury" itp. nie będą kasowane.


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - juraszekxd - 30-06-2010 15:41

Dostałem niesłusznie negatywa od użytkownika o nicku haggard
Dał mi za to , iż miałem racje , a on najprawdopodobniej nie miał już żadnych argumentów -_-*


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - michel000 - 30-06-2010 17:39

Dostałem niesłusznie negatywa od użytkownika kristof za to że dałem screna,z odpowiedziami do zadań takeagift (dałem screena,bo niektorzy wolą scren,niz same odpowiedzi).Dużo osób za to że dałem screena dawalo + a on akurat - .


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - tyndyk23 - 30-06-2010 22:11

Polecam wyrozumiałość i uczciwośćSmile


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Lev - 01-07-2010 16:16

Czy negatyw z komentarzem "Jeb***ty człowiek" jest na miejscu? Użytkownik P****W, który napisał do tej pory 6 postów, używa wulgaryzmów w postach - nie wnosi nic nowego (albo inaczej - nic sensownego) do tematu i daje minusa. Wg mnie niesłusznie otrzymałem tego negatywa.

Zachęcam też administrację do przyjrzenia się pozostałym postom tego user'a - równie wulgarne jak te w moim temacie.


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Enduro - 02-07-2010 22:43

użytkownik "Lubelak"
dał mi negatywa za "Spamuje "Przygarne Konto" "
nie wiem może zazdrośc ze dostałem to jedno konto tylko ja poprostu pytałem a że zgodziła sie ta osoba no to jej sprawa ^^
i do tego bylo to w dziale sprzedac wiec mozna pytac "chyba"


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Morfit - 05-07-2010 20:51

Negatyw od użytkownika ,, PamploW ,, o treści : Pojebany człowiek ...


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - omisiu - 09-07-2010 22:54

- dostałem od użytkownika Raperrek i Dore (zresztą zbanowanego), za to że się pytałem jak to na początku bywa Smile
Negatywny (-1): Za http://www.zarabiam.com/showthread.php?pid=23045#23045 odpowiedz, dzialanie, pomoc w tym temacie Jak w ogóle kupić na lockerz.com
Negatywny (-1): Za http://www.zarabiam.com/showthread.php?pid=26218#26218 odpowiedz, dzialanie, pomoc w tym temacie wstyd się przyznać w temacie