Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! (/Temat-Zamkniety-Dostales-nieslusznego-negatywa-Napisz-2521)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - sheva - 07-04-2010 14:36

a ja dostałem bana od Razera za wklejenie linku do konkurencji na czat... Nie wiedziałem że nie można, od tamtej pory tego nie robie Wink Mogłmi dać tylko upomnienie a nie odrazu bana...
Nie wiem w czym to przeszkadza ale wolałbym go nie mieć. Na dodatek "data przedawnienia":Nigdy. ...


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - SZAFI - 07-04-2010 18:16

Tu się wyżalamy o negatywa a nie bana...


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Admin - 08-04-2010 08:32

(07-04-2010 14:36)sheva napisał(a):  a ja dostałem bana od Razera za wklejenie linku do konkurencji na czat... Nie wiedziałem że nie można, od tamtej pory tego nie robie Wink Mogłmi dać tylko upomnienie a nie odrazu bana...
Nie wiem w czym to przeszkadza ale wolałbym go nie mieć. Na dodatek "data przedawnienia":Nigdy. ...

gdybyś zapoznał się z regulaminem forum to takiego problemu by nie było, przed chwilką sam przyznałeś że go nie znasz, ban jak najbardziej słuszny zgodny z zasadami forum.

Temat z regulaminem jest przyklejony w newsach.


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Lilwee - 08-04-2010 14:34

Przepraszam bardzo ale użytkownik tomeka dał mi negatywa..za co? hmm nie wiadomo. chyba mu się mój news nie spodobał, albo może nie jestem kolorowy a założyłem tam temat Smile nie wiem, to chyba jemu się należy negatyw albo może warn? Wink


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - sheva - 10-04-2010 11:31

(08-04-2010 08:32)Admin napisał(a):  
(07-04-2010 14:36)sheva napisał(a):  a ja dostałem bana od Razera za wklejenie linku do konkurencji na czat... Nie wiedziałem że nie można, od tamtej pory tego nie robie Wink Mogłmi dać tylko upomnienie a nie odrazu bana...
Nie wiem w czym to przeszkadza ale wolałbym go nie mieć. Na dodatek "data przedawnienia":Nigdy. ...

gdybyś zapoznał się z regulaminem forum to takiego problemu by nie było, przed chwilką sam przyznałeś że go nie znasz, ban jak najbardziej słuszny zgodny z zasadami forum.

Temat z regulaminem jest przyklejony w newsach.

tak, ok ale za 1 razem moglo by byc ostrzezenie a nie odrazu ban?


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Killer - 10-04-2010 11:43

Czy ty również nie zapoznałeś się z regulaminem forum ? i nie wiesz że za to jest natychmiastowy ban ?

zreszta to nie tamat o banach.
czytaj ze zrozumieniem.


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Lukisss - 20-04-2010 18:14

Dostałem od Paviano minusa, za to, że rzekomo udzieliłem błędnych odpowiedzi na TAG. Odpowiedzi są poprawne - mogą potwierdzić niektóre osoby. Proszę o zdjęcie negatywa.


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Tidus - 20-04-2010 18:21

Dostałem od Dania za to żenapisałem "dubel" przy zdublowanym temacie z odpowiedziami na tag


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Lukisss - 20-04-2010 18:32

U mnie sprawa wyjaśniona


RE: Dostałeś niesłusznego negatywa? Napisz! - Lukisss - 21-04-2010 05:39

Dostałem negatywa od rajmek126p za niby złe odpowiedzi, a to był błąd TAG. Proszę o wyjaśnienie..