Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co o tym sądzicie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Co o tym sądzicie ? (/Temat-Co-o-tym-sadzicie-25154)



Co o tym sądzicie ? - unruhe7 - 13-11-2008 18:03

Tak sobie klikałem w reklamki i wpadłem na taki oto pomysł,coś w rodzaju akcji forumowej ale na innych zasadach.Akcja mogłaby by trwać 2 tygodnie ,maximum miesiąć.

Na czym akcja by polegała:

Osoba A rejestruje się w wybranym przez siebie buxie.Reszta osób (im więcej tym lepeij) rejestruje pod nim i klikaja dla osoby A przez te 2 tygodnie.Po tym okresie Osoba A zleca wypłatę i jak bux wypłaci to kasa idzie i zostaje tylko u niego.

Następnie powtarzamy akcję juz pod inną osobą.Osoba B wybiera sobie jakiś nowy bux i klikamy dla osoby B.I po 2 tygodniach następna osoba.

W masówce makaja klikaliśmy w 10 firmach , więc spokojnie myślę ,że można się zarejestrować w 5 buxach i klikać dla 5 osób naraz.

W tym systemie każdy kto się zgłosi bedzie miał swoją szansę.Oczywiście jest duża "szansa",że wybrany przez kogoś bux nie wypłaci żadnych pieniędzy,wtedy ten dla kogo klikaliśmy nie może mieć do nikogo pretensji.

Co o tym sądzicie? Czy taka akcja waszym zdaniem ma wogóle sens i rację bytu?
Czekam na wszelkie uwagi,opinie i komentarze.

Starałem się opisać system jak najprościej.Jak coś jest niezrozumiałe to pytac smiało :-)


- Bloodme - 13-11-2008 18:12

Po pierwszy - za długi czas trwania. Po drugie - załóżmy, że osoba A zleci wypłatę i ją dostanie, to jaką macie gwarancję, że będzie klikać dalej np. u osoby B? ;-)


- mjs17 - 13-11-2008 20:40

tak jak było napisane aukcje formową możemy zrobić jeśli makaj wyrazi zgodę :-|

najlepiej byłyby buxy z instant i najlepiej byłoby prowadzić np 3 aukcje w jednym czasie


- Boro! - 14-11-2008 20:02

Mi się podoba Wink

Mógł bym wreszcie w jakiejś akcji wziąć udział Wink


- mctechnic - 03-12-2008 22:49

Fajny pomysł. Tylko jaka gwarancja, ę po 2 tyg. będzie minimum


- koli - 03-12-2008 22:54

no jak by była dana liczba zapisanych można było by wszystko obliczyć . Pomysł mi się podoba