Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z internetem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem z internetem. (/Temat-Problem-z-internetem-2512)

Strony: 1 2


RE: Problem z internetem. - denoder - 01-03-2010 16:36

Cytat:Ja pobierałem żadnych dodatkowych modów do Windowsa XP
Jeśli chodziło ci o ,,ja nie pobierałem żadnych dodatkowych modów do Windowsa Xp'' bo coś nie rozumiem sensu zdania jeśli tak to ten post będzie odpowiedzią, natomiast jeśli nie możesz go zignorować

Skoro piszesz że masz Windows DT 09
Cytat:Ja mam Windows DT 09, czy praktycznie Windows XP
Możesz to nazwać jak chcesz mod,przeróbka,patch ale to nie jest oryginalny Windows Xp (czysty taki jaki sprzedaje Microsoft)

To może być powód dlaczego ci rwie się internet, w takich modach często są usuwane tka-zwane ,,nie potrzebne pliki z których podobno się nie korzysta''. Według mnie skoro Microsoft je tam umieścił do czegoś służą. Może livebox korzystał z takiego usuniętego pliku. Nie mogę tego w żaden sposób udokumentować więc zostawiam to tylko do rozważenia.

to może być wina takiego modu choć nie musi. Jeśli instalacja nowych sterowników nie pomoże, to już zostaje ci oddać liveboxa do Tp.

A możesz jeszcze sprecyzować po jakich działaniach tak się dzieje, lub od kiedy ?


Pozdrawiam Denoder