Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z internetem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem z internetem. (/Temat-Problem-z-internetem-2512)

Strony: 1 2


Problem z internetem. - Kaziu - 28-02-2010 18:33

Witam, posiadam internet z Neostrady, a dokładnie LiveBox'a, mam taki problem mianowicie co chwile mi się rozłącza internet ( co jakieś 10 min. ) LiveBox'a mam podłączonego do kompa za pomocą kabla. Kiedy wyjmę kabel z USB i jeszcze raz to włożę do USB to już mam internet ale tak jak napisałem na jakieś 10 min... Trochę mnie to denerwuje, proszę o pomoc bo nie wiem co mojemu netu Dolega Tongue


RE: Problem z internetem. - Karpik - 28-02-2010 18:35

Może masz kabel po jakiś przejściach? Pies itp?


RE: Problem z internetem. - Kaziu - 28-02-2010 18:41

Ta... Mam psa, ale nie sądzę, żeby on coś zrobił...Sprawdzałem kabel i nie jest nigdzie uszkodzony...


RE: Problem z internetem. - Isoshi - 28-02-2010 18:48

Odłącz livebox'a od zasilania, zadzwoń do TP, może wymienią. Też mam i nigdy nie miałem żądnych problemów. Peace!


RE: Problem z internetem. - Kaziu - 28-02-2010 18:54

Aha, widocznie muszę tak zrobić


RE: Problem z internetem. - denoder - 28-02-2010 19:53

Witam możesz mi jeszcze powiedzieć jaki masz system operacyjny ?

Kiedyś miałem livebox'a pod XP sp 3 po migracji do Win 7 miałem bardzo podobny problem z livebox'em który mam już z 3-4 lata, też mi się rozłączał internet na kablu USB. Wymiana kabla nic nie pomogła dopiero ściągniecie sterowników z strony Tp pomogła. Ewentualnie możesz spróbować podłączyć się przesz Ethernet albo wifi - każdy modem USB wifi pasuje.

Ps: Ja sobie kupiłem d-linka do 4 komputerów za wszystkie 4 modemy zapłaciłem coś koło 25 zł działają wyśmienicie Wink.


Pozdrawiam Denoder


RE: Problem z internetem. - Kaziu - 28-02-2010 21:34

Ja mam Windows DT 09, czy praktycznie Windows XP


RE: Problem z internetem. - Omnixxx - 28-02-2010 22:01

Napisz do nich, przynajmniej ruszą swoje 4 litery Tongue


RE: Problem z internetem. - denoder - 28-02-2010 22:07

Hmm... w takim razie już nic mi nie przychodzi do głowy, ja ci nie pomogę. Tak jak mówiłem miałem taką sytuacje tylko z win 7 na win XP wszystko elegancko chodziło.



----dygresja----
Nie jestem zwolenników takich modów do Windowsa. Sam przetestowałem jakiś tam przyspieszacz do win xp typu ,,przyspiesz swój Windows o 500% ". Na dłuższą metę to wyrok dla śmierci dla jądra systemu. Miałem do dyspozycji 2 komputery z win xp, na jednym był zainstalowany tego typu dodatek, po 3 miesiącach używania komputerów. Komputer z dodatkiem miał problem z rozdzielaniem pamięci fizycznej dla programów, albo porostu jej nie czyścił po ponownym uruchomieniu.

Ps: W sumie nie powinno mnie to interesować, oczywiście korzystaj z takich dodatków jakich sobie chcesz. Wybacz jeśli to zabrzmiało jak rozkaz żebyś odinstalował taki dodatek. porostu chciałem wyrazić swoje zdanie.


Pozdrawiam Denoder


RE: Problem z internetem. - Kaziu - 28-02-2010 22:39

Do pana @UP

Ja pobierałem żadnych dodatkowych modów do Windowsa XP