Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Osiągnięcia Waszych kompów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Osiągnięcia Waszych kompów (/Temat-Osiagniecia-Waszych-kompow-25099)

Strony: 1 2


Osiągnięcia Waszych kompów - Sniechu - 09-11-2008 21:45

Witam!

Kilka dni temu napisałem na forum temat z moim problemem. Mianowicie przegrzewał mi się komp i dlatego ciągle musiałem go resetować, bo nic innego nie pomagało. Teraz gdy już zażegnałem ten problem, widzę znaczną poprawę płynności wszystkich posiadanych przeze mnie gier (NWN2, Gothic 3, czy UEFA Euro 2008 - max detale). Odgrzebałem z ciekawością płytę z CD-Actiona, na której znajdywało się demo Crysisa - gry, która uważana jest (była) za grę z największymi wymaganiami. Otóż za bardzo nie wierzyłem, że gra się chociaż włączy na moim kompie. Oto mój słaby sprzęt: P4 2.93GHz, 512 RAM!, GeForce 6800XT. Jak widać nie miałem dobrego sprzętu do dyspozycji. Crysis instalował mi się trochę. Po instalacji nastała moja chwila prawdy. Włączyłem grę. Moim oczom ukazał się czarny ekran, po jakichś 30 sekundach zobaczyłem sponsorów gry. Potrwało to troszkę zanim włączyło mi się menu gry. Byłem zaskoczony, ponieważ myślałem, że gra nawet mi się nie włączy. Zaskoczony uruchomiłem nową grę i oczom moim ukazał się przydługi, aczkolwiek dosyć ciekawy filmik intro. Po filmiki odczekałem kilkadziesiąt sekund i już mogłem się cieszyć graniem. Zleciałem na spadochronie do wody, po której swobodnie się poruszając, dobrnąłem do brzegu wyspy. Na wyspie była bardzo gęsta roślinność. Przyjemnie spacerowało się po dżungli. Miałem dość dużo FPS-ów, ponieważ gra nawet mi się nie zacinała! Jestem naprawdę zdumiony postawą mojego kompa i może to oznaczać, że jednak nie będę niepotrzebnie zmieniał go na razie na inny. Powiedzcie, co o tym sądzicie, czy ktoś miał podobny przypadek? Gdy gra wychodziła, mogłem co najwyżej pomarzyć o jej uruchomieniu a tu proszę...


Re: Osiągnięcia Waszych kompów - doiy - 09-11-2008 22:13

Sniechu napisał(a):Zleciałem na spadochronie do wody, po której swobodnie się poruszając, dobrnąłem do brzegu wyspy. Na wyspie była bardzo gęsta roślinność. Przyjemnie spacerowało się po dżungli
Piszesz poradnik jak przejść Crysis? :mrgreen: :mrgreen:


- Sniechu - 09-11-2008 22:18

doiy, nie, nie, nie. Po prostu jestem pod wrażeniem, mój komp nigdy nie spisywał się tak dobrze. Zawsze miałem kłopoty. Dosyć stare gierki zacinały mi się, musiałem grać we wszystko na najsłabszych detalach a tu... właśnie przed chwilą udało mi się zagrać w demówkę King's Bounty: Legenda, oraz w Fifę 2009 (najmocniejsze detale :-)). Spróbowałbym Assassin's Creeda i Gears of War, ale nie mam demówek niestety :-(


- doiy - 09-11-2008 22:32

Sniechu, chciałbym mieć takiego kompa jak ty :-P Na moim kompie na najmiejszych detalach prawie wszystkie gry mi się zacinają :mrgreen: :mrgreen:


- Sniechu - 09-11-2008 22:36

doiy, na moim kompie było identycznie. Przeklinałem na niego jak tylko się dało. Pomogło mi zdjęcie bocznej obudowy, dokładne wysprzątanie w środku i pozostawienie kompa otwartego, przez co ma stały dostęp do chłodnego powietrza. Po tych czynnościach zaczął działać o niebo lepiej. Podaj może parametry Twojego kompa.


- doiy - 10-11-2008 09:57

Sniechu napisał(a):Pomogło mi zdjęcie bocznej obudowy, dokładne wysprzątanie w środku i pozostawienie kompa otwartego, przez co ma stały dostęp do chłodnego powietrza.
Ale ja mam laptopa :mrgreen: :mrgreen:


- JereManU - 10-11-2008 13:45

Na mojego mocne uderzenie ręką często działa. :-P


- ReXXX - 10-11-2008 14:12

doiy napisał(a):Na mojego mocne uderzenie ręką często działa. :-P

Jak coś nie działa to to zawsze pomaga :mrgreen:


- doiy - 10-11-2008 17:50

ReXXX napisał(a):
doiy napisał(a):Na mojego mocne uderzenie ręką często działa. :-P

Jak coś nie działa to to zawsze pomaga :mrgreen:

Ja nic takiego nie pisałem lol. To JereManU napisał :-P


- JereManU - 10-11-2008 17:58

Ale to na serio pomaga. :-P