Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nowy]Euro2Cash.com Francuski Surfbar - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Nowy]Euro2Cash.com Francuski Surfbar (/Temat-Nowy-Euro2Cash-com-Francuski-Surfbar-25089)



[Nowy]Euro2Cash.com Francuski Surfbar - flash79 - 09-11-2008 16:48

Witam i przedstawiam nowego francuskiego surfbara,z tego co przeczyta?em to minimum do wyp?aty jest 2€,jest to taki sam surfbar jak SweetBarre czy goldbarre.

Kliknij ten LINK aby sie Zapisac

Jeszcze wszystkiego nie przeczyta?em ale zapowiada si? nie?le :lol:

to s? pytania i odpowiedzi z tej strony:

S? one przeliczone na euro na koniec miesi?ca. Mo?esz zobaczy? list? konwersji zwany "kurs wymiany" tutaj.
2: Mam Mac, w jaki sposób?

Pytania techniczne, pasek jest aktualnie dost?pny dla platform Microsoft Windows. Jednak naszego zespo?u wkrótce rozpocz?? tworzenie bar dla Mac OS X i Linux.
3: Jak d?ugo Pan wys?a? p?atno?ci?

PayPal transfery s? dokonywane w ci?gu 20 dni roboczych, p?atno?ci czekiem lub przelewem bankowym mo?e trwa? d?u?ej (ze wzgl?du na transport etc ...).
4: Dlaczego zastanawiam si? kody kreskowe?

Dla jednego prostego powodu, nie mamy mo?liwo?ci wiedz?c, je?li za ekranie lub nie i poprzez stosowanie kodeksu "obecno??", który pojawia si? w przypadkowych odst?pach czasu, mo?emy z?o?y? inwazyjny bez weryfikacji. Masz trzy minuty, aby wprowadzi? kod, który b?dzie wy?wietlany.
5: Co si? stanie, je?li nie reaguje na kod?

Na pocz?tku jest to b?ahy, ale system b?dzie ?ledzi? liczb? razy pacjent nie reaguje, a od pewnego progu b?dzie odejmowanie punktów na koncie. Na stronie administratorzy mog? równie? wysy?a? zobaczysz ostrze?enie do zamkni?cia konta, je?eli nadu?ycie jest potwierdzone.
6: A je?li ja jestem brakuje krótkim czasie?

Je?li nie brakuje, nale?y u?y? trybu gotowo?ci dost?pne poprzez klikni?cie prawym przyciskiem myszy na pasku zada? reklamowych.

[ Dodano: 2008-11-10, 15:59 ]
przelicznik to 0,25€ za 1000 punków


- zbigi20 - 18-11-2008 18:26

mam pytanie czy wam ten surfbar działa normalnie bo ja od paru dni mam
taki napis:
Barre actuellement en cours de modification de haute importance.
wcześniej było wszystko dobrze, może coś odinstalowałem i nie działa.


- JereManU - 18-11-2008 18:30

Trwają jakieś prace nad barrem.


- flash79 - 22-11-2008 10:38

:-P juz dzia?a :-P :-P


- lech79 - 02-12-2008 18:08

fajny ten surf bar zarobiłem prawie 0,50€ a mniałem 3700 ptk :-> :->


- wojadann - 08-12-2008 18:51

I co z tego, że zarobiłeś 0,50Euro? Podnieśli minimum na 15 Euro i bez poleconych to będziesz zbierał 69 i pół dnia (przy założeniu włączonego surfbara przez 24 godziny na dobę)


[Nowy]Euro2Cash.com Francuski Surfbar - Kilol - 11-03-2011 01:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.