Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] EuroBux - eurostacja.net/bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] EuroBux - eurostacja.net/bux (/Temat-SCAM-EuroBux-eurostacja-net-bux-25077)

Strony: 1 2 3


- Damien - 11-11-2008 16:03

Ale wiesz kto ile zainwestował w tego buxa!!!
Więc problemem by nie było wypłacenie kasy tym co zainwestowali...


- eurobux - 11-11-2008 16:06

nie mam zadnych danych tych którzy inwestowali itp
jak mi to ktoś udowodni mejlowo na adres [email protected] lub przez gg 12592208 mogę dać rekompensate w postaci reklamy w radiu lub refków w EuroBuxie


- Damien - 11-11-2008 16:08

Lol a czemu nie zwroczisz tej kasy co ktoś zainwestował tylko chcesz dawać reklame...;/
Widac że tych pieniędzy co inni zainwestowali pewnie nie masz;/


- eurobux - 11-11-2008 16:10

pieniądze mam
ale tak jak wspomniałem powyżej albo reklama albo refki lub to i to zależy od zainwestowanej kwoty a nawet moge dać konto premium na dany okres to sie zwróci


- Damien - 11-11-2008 16:15

a czemu kasy nie zwrocisz?


- ReXXX - 11-11-2008 16:17

eurobux, weź już nie kręć skoro się i tak zwróci to zwróć kasę userom :lol:


- eurobux - 11-11-2008 16:19

już o tym napisałem

więc jak ktoś chce zarejestrować proszę bardzo, kto ma sprawę proszę o kontakt drogą mejlową lub gg to się dogadamy
szkoda pisać non stop :-|


- smotki - 11-11-2008 17:36

Co za frajer!!

Cytat:mogę dać rekompensate w postaci reklamy w radiu lub refków w EuroBuxie
W buty sobie wsadź złodzieju zasrany te refki czy reklame!

Masz czelnosc jeszcze pisac i robic kolejne scamy! Zbanujcie go najlepiej :evil:


- eurobux - 11-11-2008 17:45

ja polecam cię zbanować za obraze innych osób frajerem nazwij siebie kultury mama cie nie nauczyła??


- JereManU - 11-11-2008 18:17

eurobux, niestety dla Ciebie, ale jeśli nie oddasz tej kasy to jesteś złodziejem. Nie możesz rekompensować jej jakimiś korzyściami w nowym buxie.