Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] EuroBux - eurostacja.net/bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] EuroBux - eurostacja.net/bux (/Temat-SCAM-EuroBux-eurostacja-net-bux-25077)

Strony: 1 2 3


[SCAM] EuroBux - eurostacja.net/bux - szymek00 - 08-11-2008 15:38

EuroBux - eurostacja.net/bux


BUX WYSTARTOWAŁ DZISIAJ


Standard
0,25gr za klik
100% poleceni
minimum 5zł na konto bankowe
10 linków

Premium
1gr za klik
100% poleceni
minimum 5zł na konto bankowe
15 linków

Adminem jest uczciwy admin Forsiaka - marti :-|

Przy rejestracji trzeba podać prawdziwe imię i nazwisko jeśli chce się otrzymać wypłatę :-P

Jeśli nie mamy konta w MBanku, a w innym banku musimy też podać prawdziwy adres itd.


http://eurostacja.net/bux/index.php?ref=sr00


REJESTRACJA


- JereManU - 08-11-2008 15:39

Admin Forsiaka to scammer, już raz oszukał ludzi i zamknął stronę. To tak nawiasem. :-P


- Sniechu - 08-11-2008 16:35

Dodaj [TAGI] :-)


- krolu116 - 08-11-2008 16:45

JereManU napisał(a):Admin Forsiaka to scammer, już raz oszukał ludzi i zamknął stronę. To tak nawiasem. :-P

Dokładnie, nie radziłbym tam klikać


- doiy - 08-11-2008 17:57

Poza tym 2,5 grosza dziennie to niezbyt dużo :-P


- BloodAngels - 08-11-2008 20:17

A ile błędów na samej stronie głównej :-P

Nie polecam :->


- szymek00 - 10-11-2008 11:49

JereManU, krolu116, webmaster zrezygnował z forsiaka więc marti chciał go komuś oddać za darmo ale nikt nie chciał więc go usunął, to była dobra firma...

doiy, po to są poleceni :-P A premium bardzo fajne jest :-)

BloodAngels, admin na razie wszystko poprawia i tłumaczy :-|

Ja polecam! :-P

[ Dodano: 2008-11-10, 13:41 ]
A oto słowa admina:
Cytat:Informuje, iż zrezygnowałem z Forsiak.pl temu, iż forsiak miał dziury i były włamania. Brak odpowiednich zabezpieczen zmusiły mnie do likwidacji forsiaka. Lecz wypłacalny byłem i dużo osób ode mnie wypłatę otrzymało ! Forsiak zle naliczał zarobione pieniądze itp nie miałem innego wyjścia. Lecz postąpiłem tak że napisałem mejla wczesniej o rezygnacji a nie uciekłem bez słowa!

[ Dodano: 2008-11-10, 19:32 ]
tylko teraz po rejestracji otrzymujemy bonus 15gr! Jest konkurs na poleconych (nagrodą jest konto premium na rok). Jest też serwis społecznościowy buxa (informacje, rozrywka itd.) - http://www.eurobux.socjum.pl

Pozdrawiam!


- eurobux - 11-11-2008 13:18

Witam
Jestem adminem własnie tego buxa tzw Marti
Tak jak to kolega wytłumaczyłem iż zamknąłem forsiaka niezależnie ode mnie
Forsiak zle naliczał wynagrodzenie, były włamania. Nie poradziłem se z nim wieć NAJPIERW wysłałem mejla z informacją o rezygnacji a nie uciekłem tak ooooo odrazu
Chciałem zeby ktoś forsiaka przejął ale nikt zbytnio chętny nie był bo defakto trzeba go najpierw naprawić itp a ja nie wiedziałem co.
Wypłacalny byłem i np krolu116 wie o Tym i inni też
Dowody wypłacalności mam
Scammem nie jestem otóż temu ze scamm ucieka z pieniedzmi i bez żadnego słowa
A wogóle tłumaczą się winni ja krótko wyjaśniłem sytuacje więc jeśli chcecie zarobić zapraszam
Ja mam zaplecze reklamowe np Pakiety połączone z reklamą w radiu eurostacja.
Więc powinno zadziałać reszta należy do Was jak będzie się Razem współpracować

Pozdro :arrow:


- krolu116 - 11-11-2008 15:49

eurobux napisał(a):Witam
Wypłacalny byłem i np krolu116 wie o Tym i inni też

Taa... 10zł wyplacone a 30zł stracone...

eurobux napisał(a):Dowody wypłacalności mam

A choćby admin bux3.com, przecież też był wypłacalny jak większość SCAMiarzy. Każdy na początku płaci.

eurobux napisał(a):Scammem nie jestem otóż temu ze scamm ucieka z pieniedzmi i bez żadnego słowa

Ja nie widzę różnicy między ucieknięciem z pieniędzmi bez żadnego słowa a ucieknięciem z pieniędzmi z wytłumaczeniem. Jeśli rzeczywiście chciałbyś być uczciwy powinieneś zwrócić zainwestowane pieniądze lub chociaż wymienić je na refków lub/i premium w EuroBuxie.

Tyle z mojej strony :->


- eurobux - 11-11-2008 15:56

jak wspomniałem wcześniej system zle naliczał kase wiec nie wiem ile defakto kto zarobił