Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] PP zamowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] PP zamowienia (/Temat-PLACI-PP-zamowienia-25074)



[PŁACI] PP zamowienia - Keitaro - 08-11-2008 14:50

Witam !
Mam do zaproponowania program partnerski.
Istnieje od 1 listopada 2008r. Należy do strony http://www.zamowienia.wordpress.com czyli mojej :-P

Na czym polega ?
Szukasz osobę ,która chcę strone i może u mnie zamówić przy czym ty dostajesz 25 % ,oczywiście dostaniesz swój procent ,jeżeli ta osoba ,którą mi załatwiłeś zapłaci za stronę. Wszystko chyba jasne. Cennik i instrukcje stron:

1. Strona podstawowa : darmowy serwer bez reklam! (jest możliwość podania swojego) instalacja oprogramowania ,wgraniem theme z wybraną przez was kolorystyke ,oraz tworze do tego logo ,banner ,i button - Cena 10 zł
Wybór oprogramowania : eXtreme Fusion ,Joomla ,WordPress ,oraz phpBB

2. Strona dla bardziej wymagających : darmowy serwer bez reklam! (jest możliwość podania swojego) instalacja oprogramowania ,edytacją thema ,oraz rzeczy pozostałych. Cena 20 zł
Oprogramowanie : eXtreme Fusion ,Joomla ,WordPress ,oraz phpBB

3. Strona dla wymagających : darmowy serwer bez reklam! (jest możliwość podania swojego) instalacja oprogramowania ,bardzo dokładna i skomplikowana edytacja theme ,na wasze życzenie. jako dodatek otrzymujemy małe pozycjonowanie ,oraz sformułowanie słów kluczowych :-) cena : 30 zł
Oprogramowanie : eXtreme Fusion ,oraz phpBB

4. Strona Light : darmowy serwer bez reklam (jest możliwość podania swojego) instalacja oprogramowania ,instalacja oprogramowania ,bardzo dokładna i skomplikowana edytacja theme ,na wasze życzenie. Jako dodatek otrzymujemy ,wstawienie meta tagów ,poradnik jak należy stosować pozycjonowanie (Podstawy) dłuższe pozycjonowanie (10 dni) Cena : 40 zł
Oprogramowanie : eXtreme Fusion

5. Strona Full : darmowy serwer bez reklam (jest możliwość podania swojego) instalacja oprogramowania ,instalacja oprogramowania ,bardzo dokładna i skomplikowana edytacja theme ,na wasze życzenie. Jako dodatek otrzymujemy ,wstawienie meta tagów ,poradnik jak należy stosować pozycjonowanie (Podstawy) dłuższe pozycjonowanie (10 dni) ręcznie dodane 20 katalogów z PR 4 ,oraz uzupełnieniem treści (10 Artykułów ,news na otwarcie + kilka dodatkowych prac graficznych) Cena : 50 zł
Oprogramowanie : eXtreme Fusion


Jeżeli znajdziecie kogoś kto da więcej to więcej dla Ciebie :-) Wszystko zależy od Ciebie.
Pozdrawiam


[PŁACI] PP zamowienia - Admin - 11-02-2012 11:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.