Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY] MegaSurfWorld - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [NOWY] MegaSurfWorld (/Temat-NOWY-MegaSurfWorld-25069)



[NOWY] MegaSurfWorld - raphilon - 08-11-2008 12:35

Jest to nowy autosurf oczywiście podobny do "Altsurf" i "instant2U" co oznacza że aby zarabiać niezłą kasę musimy zainwestować.W Megasurfworld mamy 3 plany inwestycyjne:

5% na dzień od zainwestowanej kwoty przez 26 dni
$1 minimum do zainwestowania
wypłata każdego dnia

9% na dzień od zainwestowanej kwoty przez 14 dni
$5 minimum do zainwestowania
wypłata po wygaśnieciu lokaty czyli po 14 dniach

13% na dzień od zainwestowanej kwoty przez 9 dni
$10 minimum do zainwestowania
wypłata po wygaśnieciu lokaty czyli po 9 dniach

Należy pamiętać że dziennie musimy surfować conajmniej 10 stron, moim zdaniem pierwszy plan inwestycyjny jest najlepszy bo dostajemy wypłatę każdego dnia na Alertpay, Solidtrustpay, lub LibertyReserve.



www.MegaSurfWorld.com


- Bloodme - 08-11-2008 13:01

Chciałbym spróbować szczęścia w tych autosurfach, ale nic nie z tego nie rozumiem :-P Zarejestrowałem się i chciałbym wpłacić 5$ na trzeci plan. Jak to zrobić i jak surfować? Trzeba jakiś program dodatkowo ściągnąć? Proszę o odpowiedź.
Z góry dzięki ;-) ;-)


- raphilon - 08-11-2008 13:26

Te auto surfy to naprawdę dobry sposób na szybki zarobek,caly proces jest dosyć prosty,aby wpłacić kasę musisz wybrać w panelu sterowania opcję "My transactions" i zakładkę"upgrade account" pojawią ci się 3 plany inwestycyjne do wybory,zaznacz który cię interesuję, chciałbyś zainwestować w plan trzeci"nazywa się on"Blue Plan".Na dole musisz zaznaczyć opcję ile inwestujesz-będzie tam widniał napis"Buying" i w tabelce musisz zaznaczyć ilę inwestujesz tzw."unit"-gdzie unit oznacza minimum do zainwestowania czyli przy planie trzecim 1unit=10$, 2units=20$.Zaznacz 1 unit jeśli chcesz zainwestować 10$.I zaznacz opcję zapłaty:
Spend funds from SolidTrustPay
Spend funds from Alertpay
Spend funds from LibertyReserve

następnie naciśnij button "pay" przekieruję cię on do twojego bankczyli np. AlertPay aby dokonać zapłaty.W zasadzie to wszystko po dokonaniu zapłaty twoje konto na megasurfworld zostanie upgrade-owane może to potrwać chwilę, ja czekałem jakieś 15 minut. jak już będziesz miał upgrade-owane konto to możesz zaczynać zarabiać kasę surfując conajmniej 10 stron na dzień.możesz też dodać własną stronę i zacząć ją promować podczas surfowania w stosunku 1:1.Życzę wysokich zarobków.


- Bloodme - 08-11-2008 13:28

Ale w jaki sposób tam surfować? Proszę opisz krok po kroku to będę Twoim poleconym :-P

[ Dodano: 2008-11-08, 13:43 ]
Wpłaciłem na razie 5$, potem się zobaczy. No więc w jaki sposób tam surfować?


- raphilon - 08-11-2008 13:52

Aby zacząć surfować wybierz w panelu sterowania opcję "surf now", zaczniesz wtedy surfować.Jeżeli chcesz dodać swoją stronę aby ją promować wybierz w panelu sterowania opcję"My Sites" potem naciśnij button "add",wpisz nazwę swojej strony i dodaj adres url strony i naciśnij button"add".Strona zostanie zapisana,jak zaczniesz surfować bedziesz zdobywał kredyt który możesz przypisać do swojej strony oznacza to że jak przesurfujesz 10 stron otrzmasz 10 wyświetleń twojej strony,aby przypisać te wyświetlenia do twojej strony wybierz opcję w panelu sterowania"My sites", poczym kliknij na czerwony napis "allocate",pojawi ci się napis z czerwoną liczbą zdobytych przez ciebie kredytów w małej tabelce poniżej wpisz tą czerwoną liczbę i naciśnij button "allocate"-to wszystko twoja strona będzie promowana w stosunku 1:1 co oznacza ilę stron ty przesurfujesz tyle samo wyświetleń możesz przypisać do swojej strony.


- Bloodme - 08-11-2008 15:17

Dzięki raphilon, tak jak obiecałem jestem Twoim poleconym i wpłaciłem 5$. I jeszcze jedno pytanie na koniec ;-) Wpłaciłem na plan 9% przez 14 dni, po tym czasie dostanę 5$ i 6,3$(11,3$) tak?


- raphilon - 08-11-2008 18:02

Po 14 dniach dostaniesz $6,30-tylę wychodzi jest to 9% z 5$ razy 14 dni (czyli jest to 126% z zainwestowanej przez ciebie kwoty po 14 dniach) . Pamiętaj aby jeszcze wejść na swoje konto w Megasurfworld na następny dzień po wygaśnieciu twojej lokaty.Jest to potrzebne do tego aby twoja lokata została automatycznie wypłacona, Admin ostatnio wysyłał maile do wszystkich uczestników i pisał aby właśnie tak postępować. Ja mam lokatę 13% na 9 dni, jak dostanę już kasę to wam napiszę.

[ Dodano: 2008-11-15, 08:27 ]
Dziś otrzymałem pierwszą wypłatę z MegaSurfWorld:

You have received a payment to your account u51xxxxx:

Date: 11/15/2008 02:11
Batch: 7929804
From Account: U50xxxxx
Amount: $20.80
Memo:
Thank you.


- Bloodme - 22-11-2008 20:22

raphilon, ile czekales?


[NOWY] MegaSurfWorld - Killer - 28-02-2012 07:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.