Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mrw111 oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: mrw111 oszust (/Temat-mrw111-oszust-25045)

Strony: 1 2


mrw111 oszust - fusek1 - 06-11-2008 20:21

jakis czas temu zapisal sie pode mnie do paru firm w zamian za kase na AP
byl aktywny z poczatku , pozniej musialem do niego pisac maila z prosba o klikanie ,
teraz ponownie nie klika od ponad 14 dni
Sprawe probowalem wielokrotnie rozwiazac polubownie ale wielmozny pan MRW111 nie odpisywal na PW.
prosze go o ukaranie -> pozbawienie moderatora i rekompensate za zapis:-)


- mrw111 - 06-11-2008 21:32

fusek, nie jestem żadnym oszustem. Fakt że to moja wina że nie poinformowałem Cię o mojej sytuacji jaką teraz mam. Od tygodnia cały czas jestem praktycznie na nogach.. Codziennie w szkole od samego rana a wracam dopiero ok. 21.00. Nie mam nawet czasu się porządnie najeść a co dopiero klikać. Wchodzę aby zajrzeć co się dzieje i zmykam. Dzisiaj na szczęście skończyły się te dni w których tak późno wracam do domu. Związane to było z próbami oraz treningami. Obiecuję że będę klikał w tej fimie której pisałeś tj. hispanobux i dodatkowo w celach rekompensaty zapiszę się do 2 wybranych przez ciebie firm w których nie jestem a w ostatnim czasie do żadnych się nie zapisywałem. Pisz na PW. Pozdrawiam i przepraszam


- fusek1 - 07-11-2008 17:49

OK prosze o zamkniecie tematu:-)

[ Dodano: 2008-11-24, 06:46 ]
Mimo szumnych zapowiedzi klikania w firmach 14letni kapitan mrw111 nie klika...
proszę o interwencję moderatorow i ukaranie go w stosowny sposob


- mjs17 - 24-11-2008 11:12

niech sie wypowie w tej sprawie mrw11

a sprawą prawdopodobnie jak nie dojdziecie do porozumienia zajmie się administrator


- mrw111 - 25-11-2008 19:06

fusek, Nie ściemniaj bo klikam u ciebie w extra10 i hispanobux. W tych za które zapłaciłeś za zapis 8-) Pozostałe jak sam wiesz nie działają.


- fusek1 - 25-11-2008 20:25

mrw111 napisał(a):fusek, Nie ściemniaj bo klikam u ciebie w extra10 i hispanobux. W tych za które zapłaciłeś za zapis 8-) Pozostałe jak sam wiesz nie działają.
wiesz co koles miej przynajmniej honor i sie przyznaj bo rozumu to nie masz....

fakt klikasz - od momentu ponowienie skargi w tym dziale do dzisiaj.... i co znow zamkniemy skarge i przestaniesz klikac?


- makaj - 25-11-2008 21:15

Daj screeny fusek, bo tak nie przedsyawiasz dowodów. Jeśli za tydzień czy dwa kolega znów nie dotrzyma umowy, a Ty to udowodnisz screenami, to na pewno zostanie ukarany za oszustwo.


- mrw111 - 26-11-2008 17:43

fusek, Nie musisz zamykac tematu ;] sam wiesz jak Ci pisalem na pw. Jak bede mial czas to bede klikal. Wyklikam tyle ile bylo w umowie. Przez ostatni czas aż do początku grudnia na kompie siedze ledwo 10 minut takze musisz to zrozumiec
p.s. fusek napisz na pw swoj adres ap. W ramach rekompensaty przeleje Ci ponad 5$ na AP. Pasuje ??


- BizNET - 26-11-2008 20:37

Jeśli nie masz czasu klikać nie widzę innego rozwiązania jak zwrot wpłaconej kwoty za klikanie + jakieś ewentualne straty wynikające z niezobowiązania się do umowy.


- mrw111 - 26-11-2008 21:11

BizNET, tak jak pisałem. We wszystkich firmach klikałem ale z różnym skutkiem. W tej firmie co została doklikam do 200 reklam i zwracam 5$. Myślę że to będzie prawidłowe rozwiązanie