Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NIEAKTUALNE] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [NIEAKTUALNE] (/Temat-NIEAKTUALNE-24961)



[NIEAKTUALNE] - xss - 01-11-2008 20:11

[NIEAKTUALNE] Alertpay Sprzedany


- Sniechu - 01-11-2008 20:12

xss, z tego co pisali użytkownicy w kilku tematach to jesteś oszustem, więc przestrzegam wszystkich przed wymianami z Tobą.

Dokładnie chodzi mi o ten temat: http://zarabiam.com/topics15/kup-poleconych-za-moim-posrednictwem-zarabiaj-wiecej-vt4236,300.htm

Drugi post od dołu (ten napisany przez sebolek321 odnośnie Twojej osoby).

Jeśli chcesz jeszcze dokładniej to przeczytaj przedostatnią linijkę tego posta :-P

Sprawa już wyjaśniona. Dogadaliśmy się na GG, że jak sprawa z tematu o poleconych w buxout sebolka się wyjaśni (zablokowanie jego konta AP) to usunę treść mojego posta.


- xss - 01-11-2008 20:13

Oszustem? Nikogo nie oszukalem, naucz sie lepiej czytac kolego.

[ Dodano: 2008-11-01, 20:16 ]
Co? Na GG nie odpowiadasz? jak chcialem cie zapytac co ma znaczyc twoj POST?

Co to za anormalne zachownie?


- Bloodme - 01-11-2008 20:43

Ja, również mam teraz problem, prawdopodobnie przez Ciebie, xss. Zablokowanie konta nastąpiło kilka godzin po wymianie z Tobą...

Dlatego, również przestrzegam przed wymianami z Tobą. Na razie oskarżam Cię bezpodstawnie, bo BYĆ MOŻE to tylko zbieg okoliczności. Teraz czekam na odpowiedź z AlerPay'u, napiszę jak czegoś się dowiem :-)


- xss - 01-11-2008 21:36

BLONDME: Jesli po wymiance z toba blokneli ci konto oddaje ci kaske natychmiast i kazdemu kto przezemnie stracilby kaske

[ Dodano: 2008-11-01, 21:37 ]
Jestem za powazny zeby za glupie 100$ stracic klientow


- Bloodme - 01-11-2008 22:18

Nie, xss ja Cię nie osądzam, że to NA PEWNO przez Ciebie. A poza tym nie chodzi o te 100$, na koncie miałem większą sumkę :-) Napisałem, jak się czegoś dowiem, napiszę :->

xss napisał(a):glupie 100$

Głupie 100$? :mrgreen: :mrgreen: Mało kto podzieli Twoje zdanie :->


- makaj - 01-11-2008 22:36

A więc to przez Ciebie, a nie przez Sebolka, mam zawieszone konto w buxout. Dobrze wiedzieć :cry:
Reakcja łańcuchowa.