Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czego mam zostać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czego mam zostać? (/Temat-Czego-mam-zostac-24930)

Strony: 1 2


Czego mam zostać? - szymek00 - 30-10-2008 15:57

Pisać powody, dlaczego miałby ktokolwiek klikać w buxach itd. :-P Bo ja nie widzę żadnego :-|


- Bloodme - 30-10-2008 16:03

Dla zabawy :-P


- Damien - 30-10-2008 16:06

Why?
For money :mrgreen:


- szymek00 - 30-10-2008 16:33

Bloodme, To nie zabawa... Już kilka razy niedawno myślałem, czy nie porozdawać kont i skończyć :->

lolaszek, E tam, Zacząłem w marcu (polskie GPT), o bux.to dowiedziałem się w kwietniu, w maju zacząłem klikać w buxach (scamach), w lipcu wreszcie coś normalniejszego...

Zyski:
lipiec 1,22$ 2 wypłaty
sierpień 6,36$ 3 wypłaty
wrzesień 13,58$ 6 wypłat
październik 10,03$ 5 wypłat

Mam na koncie AP 3$

Razem zarobiłem 31,19$ w ciągu 7 miesięcy!!!

Hehe to się nachapałem :-|


- chodaczkemjk - 30-10-2008 17:02

Bo bez inwestowania zyski są małe :-) Ja inwestując jakieś 50$ wyszedłem już na 150$ na plusie... w ciągu 1.5 miecha, głownie sandra, buxout i pare innych (oraz wypłata z bux.to - 42$)


- szymek00 - 30-10-2008 17:08

ja wydałem już na buxy więcej niż 50$ w buxout 30$ :-|


- BizNET - 30-10-2008 19:16

Według mnie to tylko początki ;-)


To buxy nauczyły mnie inwestować, prowadzić wymiany, nauczyłem się naprawdę spoooro. Dzięki nim też powstało to forum.

Ale do czego zmierzam:
Ja zaczynałem od bux. W tej chwili nie klikam w buxach już jakieś pół roku a nawet więcej ale to czego się nauczyłem podczas przygód z nimi pozwala mi ciągle zarabiać! Zarabianie w internecie wciągnęło i pochłonęło mój wolny czas. Lubię to i zarabiam tyle co przeciętny pracownik firmy mimo iż siedzę przed komputerem i się tym bawię. Teraz się uczę ale jak bym chciał to mogę pracować w dwóch robotach (X i zarabianie w necie)

Dla mnie to przyjemność patrzeć jak interesy kwitną a liczby na koncie rosną. Wolę to bardziej niż dobre gry komputerowe, oglądanie nie raz durnych seriali itd...
Czy w ten sposób jestem inny ? :->


szymek00, w pewnym momencie zrozumiesz że to dopiero początek i włączysz się w poważniejsze biznesy do których przygotował Cię Getpaid :-)


- piechu - 30-10-2008 19:53

BizNET w pelni podzielam Twoje zdanie

co prawda narazie nie zarabiam duzo ale w porownaniu z tym co bylo na poczatku to jest dobrze i rowniez dzieki buxom wiem wiecej niz przedtem

aha i to tez mnie tak wciaga ze chyba od pol roku w gry nie gram ;p (poza ostatnimi 2 dniami)

P.S. na czym az tyle zarabiac jesli mozna widziec?;p (pytam ogolnikowo)


- szymek00 - 31-10-2008 21:54

Widzę, że dobrze, że zrobiłem ten temat :-| Ja na pewno na razie nie zrezygnuję :-o Chciałem wiedzieć po co klikacie i marnujecie czas i nerwy i prąd i kompy psujecie.

BizNET, to jest początek??? Coś to baardzo wolno idzie ;-) A ja wolę gry :-| Też się trochę nauczyłem... Ale większość wiedziałem już dawno Undecided

piechu, Ja od samego początku klikania w buxach i nawet od zainstalowania internetu wcale w gry nie gram :evil2:


I poprawka w październiku zarobiłem jeszcze 10,22$ z wczorajszej wypłatki z ara-buxa :->


- piechu - 31-10-2008 22:02

no ja tez bo napsialem pol roku a od pol roku jestem w swiecie get-paid ;p