Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W sparawie Z-list. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: W sparawie Z-list. (/Temat-W-sparawie-Z-list-2487)



W sparawie Z-list. - oskar2222 - 28-02-2010 13:51

Czesc lockerz!Chciałbym wam cos powiedziec w sprawie Z-list. 6 lutego dostałem meila,że jak mam dobrze uzupełnione dane to
wyślecie mi potwierdzenie wysyłki koszulki.Potem na hallwayu napisaliście,że w zeszłym tygodniu wysyłacie potwierdzenia bo
macie pełny magazyn.Ja nie dostałem jeszcze żadnego meila od was.Chciałbym abyście to załatwili.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.


Przetłumacie mi to na angielski.
Mam takie pytanie cz ten meil mam wysłac do [email protected] czy gdzie?
Daje reputy


RE: W sparawie Z-list. - Yanke$ - 28-02-2010 14:00

Hello, Lockerz !
I'm texting about Z-List. On 6 February I got an e-mail, that when I'll have correct personal informations in Account Settings, you'll send my T-Shirt. I want to tell you, that all my personal data is correct, and you can send me that lovely T-Shirt.

wiem, że trochę pozmieniałem, ale to o to chodzi
W razie błędów, lolmaszu, wkraczaj do akcji ! Smile


RE: W sparawie Z-list. - oskar2222 - 28-02-2010 14:06

ale to mam wysłac do [email protected]


RE: W sparawie Z-list. - Yanke$ - 28-02-2010 18:37

Jak logujesz się na MyLocker, to na pasku na dole, obok PeTeZetów (xD) masz "Contact Us". Klikasz tam i w Subject (//temat) wybierasz: " I made Z-List. When can I expect my T-Shirt? ". A nie na konkretnego mejla.


RE: W sparawie Z-list. - oskar2222 - 28-02-2010 18:56

dzienx