Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Reputacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Reputacja (/Temat-Zamkniety-Reputacja-2484)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]Reputacja - Alcor - 28-02-2010 12:43

Witam, ostatnio odkąd Admin wprowadził tzw "szybką reputację", zauważyłem że sporo osób daje minusy praktycznie za nic... dają bo im się nie spodobała wypowiedź, ktoś ma inne zdanie lub po prostu kogoś nie lubią. Oczywiście szybka reputacja jest dobrym pomysłem i bardzo przydatnym, ale uważam że powinno być tak że jak się chce wystawić minusa, trzeba napisać powód. Zapobiegnie to takim zachowaniom jak przedstawiłem powyżej.


RE: Reputacja - Kilol - 28-02-2010 12:46

Też to zauważyłem. Moim zdaniem przy profilu powinien być tylko "+", a nie "-", bo ludzie bez powodu
wstawiają negatywy, tak jak napisałem powyżej Alcor.


RE: Reputacja - DonHoracy - 28-02-2010 12:49

Dokładnie tak jak napisaliście. Sam dostałem -1 za to, że gościu napisał odpowiedź do tematu w momencie, w którym ja ją wysyłałem.
Najlepiej powinna ona zniknąć kompletnie ale wprowadzić obowiązkowy powód też dobry pomysł.


RE: Reputacja - adamsonm - 28-02-2010 12:49

również się z tym zgadzam


RE: Reputacja - joke16 - 28-02-2010 12:50

Alcor w stu procentach popieram twoją wypowiedź, aby dać minusa trzeba napisać dlaczego, a nie nie lubię go więc dam mu minusa.


RE: Reputacja - Kilol - 28-02-2010 12:52

Chłopaki zobaczcie teraz w naszą reputacje. Ktoś wstawił nam negatywa w tym temacie.
Sprawiedliwe ? Nie. Wyraziliśmy tylko swoje zdanie.


RE: Reputacja - Adik1818 - 28-02-2010 13:02

Popieram pomysł!! wczoraj miałem -23 reputacji od jakiegoś kolesia któremu dałem -1 bo zachowywał się jak idiota. Na szczęście Admin już zareagował i skasował reputacje i zbanował tamtego pana.


RE: Reputacja - Magnus - 28-02-2010 13:12

Mi już też pare osób dało - bez powodu więc trzeba coś z tym zrobić ...


RE: Reputacja - Alcor - 28-02-2010 13:15

I nawet w tym temacie znów ktoś wystawił paru osobom minusy, bez zasadniczego powodu. :|


RE: Reputacja - Leopard - 28-02-2010 13:16

Mi dzisiaj szanowny Pan QoorChuck wystawił 21 negatywnych reputacji i jeszcze jeden szanowny Pan omisiu 1 negatywa również za nic Smile. Myślę, że każdą negatywną reputację powinien najpierw zaakceptować administrator Smile.