Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BANY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: BANY (/Temat-BANY-24805)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- JereManU - 16-03-2009 21:30

Osobiście skrypt phpBB przema bardzo lubię, ale na IBP jeszcze nigdy nie miałem dostępu do PA, a owe wyzwania kuszą. Gorzej, że to większe koszty, bo poza skryptem jeszcze konwersja bazy danych.


- BizNET - 16-03-2009 21:36

Myślę iż błędem było obranie takiej tematyki tego forum. Forum powstało przez chwilowy zapał do tej dziedziny jak zresztą wszystkich napaleńców prepaid z czego 90% rzuca go po kilku miesiącach.

Rozbudowanie tematyki będzie dobrą opcją dla przyszłości forum :-)


- Sniechu - 18-03-2009 21:32

User orange26

Kolejny klon stroniaka2 i innych...

Mam dowód:
http://zarabiam.com/topics9/netabuxcom-vt6771.htm#57931

Reflink jest na usera refbackbank, a ponieważ mam tam kilku znajomych, zapytałem, kto dodał tam tego buxa i otrzymałem odpowiedź "stroniak", więc jest to na 100% pewne i proszę o bana dla niego. :-)


- Sniechu - 21-03-2009 17:52

Dlaczego nie jest on ciągle zbanowany? :-?
Właśnie założył kolejny temat, przesunąłem go do kosza. Proszę o szybkie zbanowanie, bo jest to multikonto.


- JereManU - 26-03-2009 14:05

Btw. proszę o sprawdzenie usera NTx - wydaje mi się, że to może być nasz banita.


- Sniechu - 27-03-2009 17:56

Mam z Wami kilka spraw do omówienia.

Po pierwsze chodzi mi o usera NTx
Zapisał się kilka dni temu a już ma napisane ponad 50 postów. Wiem, że mi też się czasami zdarza udzielać w każdym temacie, ale w aż takim natężeniu nigdy nie pisałem postów. Jego posty to zazwyczaj jedno, nic nie wnoszące do tematu zdanie...
Jeśli już o nim mowa, to istnieje inny user o nicku NtXs. Nie wydaje mi się, żeby był to aż taki zbieg okoliczności...
Jeśli chodzi o inne z nim związane sprawy, podejrzewam, że może on być nawet klonem ReXXXa kolejnym, zresztą nie tylko ja. doiy zaczął szukać podobieństw w stylu pisania postów i może być to nieistotne, ale w krótkim czasie udało mu się znaleźć kilka.

Cytat:Tak jak obiecałem kilku osobą zrobię screna dokumentów policyjnych
Post napisany przez NTx.
Dla porównania post napisany przez ReXXXa:
Cytat:mam scren z gg jak napisał do mnie
Może nie jest to jakiś ogromny dowód, że jest to multikonto reksia, ale doiy szukał dalej i doszedł do wniosku, że:

Cytat:makaj napisał/a:
LOL, no to ja już wiem kto wygra, więc się tak nie podniecajcie tą loterią


Nie rozumiem....
--rexxx (udaje głupa)

A NTx w całym temacie o PayPalu udaje głupa, w takim samym stylu jak ReXXX.

Jeszcze jedna sprawa. Zapisał się dzisiaj na forum użytkownik o nicku RefbackBank i myślę, że jest to klon chodaczkemjk (czy jak on się tam zwie). Wiem, że ta firma ma kilku adminów, ale głównym adminem jest właśnie on. Oto zdanie napisane w shoutbox'ie:
Cytat:będę probował zalozyć tu Support, dlatego ta nazwa ;p
Czyli to musi być wypowiedź głównego admina, bo po co jakiś boczny miałby zakładać support jak to główny za wszystko odpowiada? Można o to zapytać Boro!, ponieważ jest on jednym z ich współpracowników.

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam!


- JereManU - 27-03-2009 18:11

Już wczoraj o nim napisałem, jestem praktycznie pewien, że to ReXXX, pisze odrobinę inaczej, ale jego główny styl nie zmienił się. Po jego pierwszych kilku postach doszedłem do tego. :-P Dlatego proszę o sprawdzenie IP.

BizNET, póki nie jesteś zbyt często na forum, mógłbyś dać komuś z modów dostęp do PA, do niektórych panelów (opcja junior admin).


- miaumiau - 27-03-2009 19:42

Na szuwi NTx (toya) korzysta z zupełnie innego zakresu IP niż ReXXX (neostrada i chello). Adres mailowy też z zupełnie innej beczki
A refbackbank to niemal na pewno chodaczekmjk.Tylko ciekawe po co zakładałby drugie konto, skoro to pierwsze ciągle sprawne i używane?


- BizNET - 27-03-2009 22:51

Witajcie

Cytat:A refbackbank to niemal na pewno chodaczekmjk.Tylko ciekawe po co zakładałby drugie konto, skoro to pierwsze ciągle sprawne i używane?

Zapewne chciał jednym kontem posługiwać się prywatnie zaś kolejnym reklamowo. To oczywiście skutkuje banem. Ten temat sprawdzę jeszcze ponieważ wysłał mi zapytanie odnośnie supportu. Odpowiednio go nakieruję i samo wyjdzie ;-)


Sprawdzę również : NTx
jutro z rana planuję mieć trochę czasu to pozamiatamy odrobinę 8-)


- BizNET - 28-03-2009 14:19

Mieliście rację

Cytat:Nie jestem świeży. Moje stare konto to chodaczkemjk (na GG i PW prosiłem o kasacje tego konta). Konto będzie używane do Supportu jak i do normalnego użytkowania.

Myślę że w tej sytuacji najłagodniejszą opcją będzie banicja jednego konta