Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BANY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: BANY (/Temat-BANY-24805)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- JereManU - 19-02-2009 20:06

Poproszę o bana dla vord555
Klon


- Sniechu - 19-02-2009 20:07

Zgadzam się. Można to poznać po końcówce jego reflinka w refbacku, który i tak zaraz usunę. :-P


- miaumiau - 24-02-2009 11:38

markez to rexxx. Dowód: porównać posty o psp na tym forum i w koszu na szuwi Tongue


- BizNET - 24-02-2009 14:52

Masz rację.

Jego charakterystycznym elementem łączącym jest również poczta którą zawsze zakłada na:
Kod:
spam.la



- miaumiau - 16-03-2009 10:51

robercikmajster i meblorz14149 klony do zbanowania (na 4 miesiące). Sniechu dużo sie udziela, ale o tym chyba zapomnial :->
poza tym tenkristof w temacie o unobux- więcej nie trzeba pisać.


- Sniechu - 16-03-2009 15:15

miaumiau, jeśli chodzi o ten temat: http://zarabiam.com/topics9/valuebuxcom-vt6743.htm#57725

Otrzymałem informację od użytkownika Boro!, że ma meblorza w poleconych, więc dlatego pozwoliłem na kontynuację łańcuszka, ale skoro jest banitą to może być i tak.

Jeśli chodzi o bany to user robercikmajster dostał przecież ostrzeżenie o wartości 6 za multikonto, niestety nie mogłem zrobić nic więcej, ewentualnie jeszcze napisać do admina z prośbą o zbanowanie. :idea:

Myślę, że na tym się nie skończy, gość założy jeszcze kilka kont (jeśli jeszcze nie założył). Z takimi upartymi jest najtrudniej.

Co do tenkristof, gościu jest kompletnym oszustem jak dla mnie, ale dałem szansę innym, żeby zadawali mu pytania, w końcu był jakoś bliżej związany z UnoBuxem.
Oczywiście jego multikonto nie podlega dyskusji, bo nawet sam się do tego przyznał.


- JereManU - 16-03-2009 18:19

tenkristof to chyba z 10 jego klon (nie potrafi nawet jednej wypowiedzi bez kłamstw stworzyć), najlepiej niech admin podaruje mu bana.

meblorza także mam w sejfiku, ale tak trzeba z banitami - kasować wszelkie ich reflinki, tematy w GP etc


- BizNET - 16-03-2009 21:20

Szczerze mówiąc mamy problem z napływającymi banitami.

Nowi dostawcy internetu oferują zmienne IP / dodatkowo są bramki proxy itd.
Banowanie na podstawie IP czy Cookies jest już mało skuteczne.


Popracuję nad Panelem dla moderatorów by mieli możliwość banowania userów na stałe


Aha w najbliższym czasie będą rozbudowy forum i myślę że nie obędzie się bez dodatkowych administratorów którzy będą sprawować władzę w czas mojej nieobecności


- JereManU - 16-03-2009 21:23

Wystarczy nadać odpowiednie prawa moderatorom w PA, jakoby byli Junior Adminami... Rozumiem, że skrypt forum pozostanie ten sam?


- BizNET - 16-03-2009 21:26

Cytat:że skrypt forum pozostanie ten sam

Mam dylemat nad tym czy zmieniać skrypt.
Jeśli forum zostanie w tej wersji nie ma najmniejszego sensu.

Myślę forum rozbudować o poważniejsze kwestie. Wtedy zobaczymy jeśli rozwój będzie znaczący przeniesiemy się na IPB lub coś co lepsze od aktualnego skryptu.

Na tą chwilę jednak musimy się męczyć