Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BANY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: BANY (/Temat-BANY-24805)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- JereManU - 29-11-2008 20:31

Wg mnie nie ma - ban i po sprawie. Kłamie - to wystarczy, poza tym to my tutaj rządzimy. :-P


- makaj - 29-11-2008 20:42

Jeśli to prawda z tym dowodem wypłaty, to tylko potwierdza moją teorię. Udaje tutaj kogoś wyjątkowego i próbuje zyskać uznanie. Daje nie swoje dowody wypłaty, linki do nie swoich stron.. Może szykować coś grubszego :-P
Może faktycznie wartoby się go "pozbyć" :-P Nic nie wnosi tylko stwarza problemy.

PS: Nawet osobny dzienniczek ze "swoimi" hyipami założył :mrgreen: Tylko coś mu się pomyliło z datami... ale ma "złą datę na kompie" :mrgreen: Jak widać potrafi prowadzić nawet zmyślony dzienniczek inwestycji i wklejać dowody znaleione w sieci.
Ten osobnik jest chory umysłowo.


- BizNET - 30-11-2008 12:21

Dobra... :-P



Poprosimy zwyczajnie od niego kopię umowy lub scan :-P Jak wspomniał w ofercie podpisał z kimś umowę. Więc niech da nam scana.

Rzeczą oczywistą będzie iż nie da i znów będzie "wił się jak piskorz" :idea: lub podeśle podróbę którą sprawdzimy.

No nic. Przynajmniej będziemy mieć pretekst.
Wtedy go przymkniemy :-> ehhh sorry..... banujemy (za bardzo się wczułem :oops: )


Ok to kto z nim pogada?
Jak już to załatwicie przyślijcie raport :idea:


- makaj - 30-11-2008 13:02

Kto się przejedzie do Łodzi? :idea:

Tomciozet chyba ma niedaleko 8-)


- BizNET - 30-11-2008 13:24

Cytat:Poprosimy zwyczajnie od niego kopię umowy lub scan


To można na odległość :-)


- BizNET - 01-12-2008 22:12

http://zarabiam.com/topics43/darmowa-loteria-big-money-typuj-i-wygrywaj-vt5957.htm#49191


Hah jaki cwaniak ? :->

I co teraz robimy goście? :-)


- makaj - 01-12-2008 23:39

Ktoś zdradził Rexxowi conajmniej treść ostatniego postu tutaj.

BizNET v JereManU v makaj v mjs17


- JereManU - 02-12-2008 20:41

lech79 - prawdopodobnie kolejny klon flash'a


- BizNET - 02-12-2008 21:59

Nikt nie był w PA ani nikt nie był w tym dziale z poza kręgu wyznaczonych osób.


Jest taka luka.

Otóż proszę wejść do profilu danego usera a następnie najechać myszką na ostatni post. Wtedy pokaże się ostatni post i nie ważne gdzie się on znajduje.

Tak się złożyło że dla REXXX mój ostatni post dotyczył jego samego.

Tak więc postaram się zmienić by dla for zablokowanych nie widać było w ostatnich postach.

Jednak do tego czasu starajcie się by każdy tu napisany post był przedostatnim. Czyli napiszecie coś i szybko piszecie w innym miejscu na forum.

Postaram się to szybko zlikwidować :-?


- JereManU - 02-12-2008 22:01

BizNET, wystarczy dodać dostęp do tego forum tylko dla admina i modów.