Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BANY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: BANY (/Temat-BANY-24805)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- JereManU - 05-11-2008 23:00

On wszędzie kłamie, np. mam go jako poleconego w Earn3, w swoim temacie (utworzonym na 2 dzień po zapisany się do firmy, sprawdzałem swój stan konta) ma 31 poleconych...
Tak samo z nagrodami etc. nierentowne to jest całkowicie.
Można dać 3 ostry, ale jeśli się nie wytłumaczy porządnie i nie przyzna do tego, że wiele spraw mocno nagiął to wtedy ban.


- makaj - 05-11-2008 23:35

Cały czas tak samo uważam, że jeśli dostanie bana, to już nikomu nie zapłaci. Nie można jednak również pozwalać dalej mu tak kombinować. Trzeba postawić jakieś jasne, twarde ultimatum i jak nie spełni to papa, już bez przeciągania...


- BizNET - 06-11-2008 15:00

Myślę że damy mu 3 osty na początek i jasno do zrozumienia w czym jest problem.

Jeśli nie będzie poprawy banujemy.
Chyba będzie to rozsądne wyjście ?


- makaj - 06-11-2008 16:13

Chyba tak ;-)


- BizNET - 07-11-2008 17:52

Co myślicie o tym:

http://zarabiam.com/topics43/hyip-express-money-vt5549.htm

User jest u nas już długo ale co jeśli zniknie z kasą userów? Może ograniczyć mu ten biznes? Z drugiej strony to nie wypada się wtrącać w czyjeś biznesy.


PS. Miałem okazję czekać na pieniądze od tego usera i powiem szczerze że ciężko wyciągnąć każdą złotówkę :evil2:


- makaj - 08-11-2008 20:37

Wtrącać się nie ma co... skoro inni mu wierzą, to ich strata. Oferta nie łamie regulaminu.

Jak dla mnie zakładając hyipa skazał się na bana... Nie posądzałbym go o altruizm.


- miaumiau - 10-11-2008 23:30

JereManU napisał(a):
makaj napisał(a):Mimo tych całych akcji tutaj jakoś nic się nie udało, a na szuwim potrafili go wykryć. WTF? :evil2:

Tam mają kilku adminów, w tym chyba dwóch, którzy na bieżąco sprawdzają IP, hosty etc. każdego nowo zarejestrowanego usera. :->

Na bieżąco (tzn raz dzinnie) sprawdzam na szuwi zduplikowane IP, i z tego co wiem to nikt inny tego nie robi(ł) regularnie (ewentualnie od święta)
Bieżące sprawdzanie IP userów to czysty masochizm ...

Poproście grzecznie mnie lub admina, a dostaniecie mój poradnik jak szukać "klonów" . Warto byłoby go tutaj opublikować :-)


- mjs17 - 10-11-2008 23:32

opublikować możesz ale właśnie tu gdzie tylko najwyższe władze mają dostęp :-P


- miaumiau - 15-11-2008 23:27

tetorikon i flash79 to na 100% ta sama osoba
flash79 zaspamował na szuwi linkami z oboma reflinkami( tetorikon i flash79), poza tym rejestrował się na na maila tetorikon@...


- makaj - 20-11-2008 18:46

http://zarabiam.com/topics1/placi-instantlyptccom-vt5555.htm#46487

Semi i Tuttinhos odczuli nagłą i palącą potrzebę dodania dowodów w temacie i po zaspokojeniu jej już się nie pojawili. Nie mówię, że od razu klony, może koledzy Madafaka :-P