Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com (/Temat-Poradnik-skrypt-zaproszen-na-lockerz-com-248)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Aja - 15-01-2010 11:51

Nie skopiowales folderu "images" w ktorym znajduja sie obrazki po wrzuceniu na server wszystko powinno byc ok


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - ijotkael - 15-01-2010 14:54

Jak wiadomo zmieniły się sposoby logowania i zapraszania znajomych na lockerz, przez co popularne skrypty przestały działać.
Oferuję usługę przerobienia skryptu. Cena to tylko 5 złotych. Za dodatkową opłatą (1zł.) dodam możliwość automatycznego klikania w punkty za logowanie.
Wysyłam przerobiony skrypt tuż po otrzymaniu przelewu.
Proszę zainteresowanych o kontakt na PW.


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Aja - 15-01-2010 14:59

(15-01-2010 14:54)ijotkael napisał(a):  Jak wiadomo zmieniły się sposoby logowania i zapraszania znajomych na lockerz, przez co popularne skrypty przestały działać.
Oferuję usługę przerobienia skryptu. Cena to tylko 5 złotych. Za dodatkową opłatą (1zł.) dodam możliwość automatycznego klikania w punkty za logowanie.
Wysyłam przerobiony skrypt tuż po otrzymaniu przelewu.
Proszę zainteresowanych o kontakt na PW.

hmm dosc smieszne ale ten skrypt nie wysyla automatycznie zaproszenia tylko maila wlascicielowi strony wiec niema to nic wspolnego ze zmianami na stronie lockerz ale anyway good idea....


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - ijotkael - 15-01-2010 15:11

Trochę za dużo postów macie na tym forum i nie znalazłem odpowiedniego tematu, więc się wkleiłem do pierwszego, jaki miał napisane 'skrypt' Smile. Sorrka.


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Gumowy - 17-01-2010 20:10

Sorka za OT. Ostatnio zacząłem studiowac książkę Pajączek i znalazłem jak zrobic takie coś. Zajmuje to dosłownie 5 minut Big Grin U mnie skrypt działa, szkoda tylko, że nikt z zaproszonych nie przyją jeszcze zaproszenia Tongue


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - skibixd - 20-01-2010 11:15

Mam problem z comanderem ;/ Wpisuje wszystkie te dane i odrazu mi wyskakuje komunkat "przekroczono czas połączenia"


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - johnny86 - 20-01-2010 16:49

moze zle dane podajesz? lub masz ferelny serwer


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Lukaszenka - 24-01-2010 12:20

ej ja zrobiłem tak , weszłem w plik zapro wykasowełem [email protected] i wpisałem tam swuj email , weszłem w plik index.php zmieniłem tytuł strony na muj wgrałem wszystko śmiga ale meile nie dochodzą i pisze że do 24 godzin co zrobić?
ok doszło mi , powiem tak że ten skrypt jest bez sensu bo i tak trzeba samemy wysłać komuś zaproszenie


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Sweete - 25-01-2010 21:48

Witam
jakoże mam już swoje lata i nie jestem tak pełnosprytny jak wielu z was , chętnie postawie browarka za pomoc zrobienia mi takiego skryptu ,
Znajdzie sie ktoś kto pomoże ,??


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - johnny86 - 26-01-2010 07:23

Sweete jeśli CI się nie chce w to bawić to skorzystaj z tego

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=1116

1. Wpisujesz nazwę np Sweete oraz swojego maila na który chcesz dostawać maile osób zainteresowanych zaproszeniem na lockerz
2. Ponieważ Twój email wymaga weryfikacji wchodzisz na swoją pocztę i klikasz w link aktywacyjny który otrzymasz.
3. Cieszysz się z gotowego szablonu zaproszeńSmile