Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com (/Temat-Poradnik-skrypt-zaproszen-na-lockerz-com-248)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Przemcioslaw - 10-01-2010 12:09

DObra robota, skorzystałem...dzięki Smile +rep.


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Sz3ro - 14-01-2010 17:38

Cóż jestem odrobinę zielony w tych sprawach, także może ktoś mi wytłumaczyć coś z tym Total Commanderem eksportem plików itd. ? Byłbym bardzo wdzięczny Wink I oczywiście osoba która mi pomoże otrzyma reputka Tongue



Przy okazji witam wszystkich, jestem tu nowy Wink.


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Jeppers - 14-01-2010 17:50

Witam opisz swój problem to postaramy się pomóc Smile


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - joke16 - 14-01-2010 18:04

U mnie skrypt nie działa, działał 2 tygodnie ładnie wszystko przychodziło, a teraz lipa, nie działa.


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Sz3ro - 14-01-2010 18:16

No po pierwsze nie wiem o co chodzi z tym zaladowaniem plików na stronę ...


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Enemy - 14-01-2010 18:42

(14-01-2010 18:04)joke16 napisał(a):  U mnie skrypt nie działa, działał 2 tygodnie ładnie wszystko przychodziło, a teraz lipa, nie działa.

Spróbuj jeszcze raz wrzucic pliki na strone.


(14-01-2010 18:16)Sz3ro napisał(a):  No po pierwsze nie wiem o co chodzi z tym zaladowaniem plików na stronę ...

Najlepiej jakbyś zaopatrzył sie w program Filezilla.
Potem łączysz sie ze strona na górze masz 4 okienka
W 1 wpisujesz: cba.pl
2: Admin@nazwa_strony.cba.pl
3: hasło do strony
4: nic nie wpisujesz zostawiasz puste
Klikasz "Szybkie łączenie"
Jeśli wszystkie dane wpisałes poprawnie pownienes sie polaczyc ze strona i otrzymujesz taki komunikat "Status: Listowanie katalogów zakończone pomyślnie"

Masz 2 okienka po lewej to co masz na komputerze a po prawej do pliki serwera. I poprostu przerzucasz plika z prawej na lewą. Jak dalej nie rozumiesz to pisz do mnie na PW Smile


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Sz3ro - 14-01-2010 19:07

Robię tak i wyskakuje "Błąd krytyczny" i "Nie można połączyć się z serwerem".


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Aja - 14-01-2010 19:55

(14-01-2010 19:07)Sz3ro napisał(a):  Robię tak i wyskakuje "Błąd krytyczny" i "Nie można połączyć się z serwerem".

Mam nadzieje ze zalozyles sobie konto na cba?

a co do przerzucania plików total commanderem to robisz wszystko to co jest opisane w 1szym poscie potem jesli sie polaczysz po jednej stronie(w jednym okienku) masz serwer po drugiej stronie pliki na swoim komputerze wiec tam wyszukujesz tej paczki i poprostu zaznaczasz wszystkie pliki(klikajac prawym) i potem przeciagasz do drugiego okienka i gotowe


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Jeppers - 14-01-2010 20:12

Po co się męczyć z klientami na cba.pl ?

Jest tam już wbudowany manager ftp , wchodzisz w "Konta FTP" > Manager Plików i tam wybierasz wszystkie pliki ze skryptu i ładujesz Smile


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Sz3ro - 15-01-2010 08:45

No ok, wszystko już wgrałem, co teraz ... ?


Edit:

Mam już tę stronę, jednak coś jest z nią nie tak ... Sami zerknijcie

http://www.sz3rolockerz.cba.pl