Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com (/Temat-Poradnik-skrypt-zaproszen-na-lockerz-com-248)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Enemy - 05-12-2009 21:27

Jako że chciałem pomóc nowym użytkownikom w rozwinięciu swoich kont na lockerz.com daje wam ten skrypt do wysyłania zaproszeń. Jak to działa:
Już mówie:
Wystarczy założyć sobie stronę internetową na jednym z darmowych serwisów hostingowych (polecam yoyo.pl:cba.pl) i przesłać na serwer pliki znajdujące się w paczce. Można to zrobić za pomocą np. FileZilli lub Total Commandera. Znajduje się w niej także instrukcja, w której wszystko jest opisane. Emaile osób, które chcesz zaprosić dostajesz prosto na swojego maila.

http://hotfile.com/dl/19641493/48a591a/zaproszenie.rar.html

a tak to wygląda:
[Obrazek: lockerz.gif]


@Admin

strona zawiera drobną reklame Naszego forum Smile na pewno nie będzie to przeszkadzać w zdobywaniu znajomych jako iż nie reklamujemy tu żadnych innych stron z zaproszeniami Smile mam nadzieję iż Wam się przyda.
Ps. Strone można również wygrać w konkursach na forum.
Jaka różnica ? będzie ona umieszczona na płatnym serwerze(tu gdzie forum) na którym nie ma wogóle reklam i chodzi na pewno znaacznie bardziej stabilnieSmile

@enemydown & admin

Wybierz kolejno:
Sieć
FTP Połączenie...
Nowe połączenie...
Wypełnij pola jak na załączonym obrazku (pola zakreślone na czerwono):

[Obrazek: konfiguracja_tc.png]

Zamiast yoyo-example.yoyo.pl wpisz adres swojej strony, resztę parametrów połączenia znajdziesz w panelu administracyjnym konta.

Opis sporządzony na podstawie wersji 6.56.


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Alcor - 05-12-2009 21:35

Świetne, na pewno się przyda. Big Grin


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Joker - 05-12-2009 21:44

mam jeden problem.. wszystko dobrze zrobiłem a meile nie dochodzą..


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Marello - 05-12-2009 21:46

Reput za pracę Smile
Pozdro


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Enemy - 05-12-2009 21:48

(05-12-2009 21:44)Mikisz napisał(a):  mam jeden problem.. wszystko dobrze zrobiłem a meile nie dochodzą..

Wpisałes swoj email w pliku zapro. ?


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - d4ri0s3k - 05-12-2009 22:16

A nie trzeba zmieniac atrybutow niektorych plikow na 777? Czy cos w tym stylu? ;>


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Enemy - 05-12-2009 22:17

Nic nie trzeba robić. Tylko wgrać i rozesłać we wszystki możliwe miejsca no i cieszyc sie zdobytymi legalnie PTZ Smile


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Admin - 05-12-2009 22:20

ja mam ustawione 777 na cały folder więc jeśli na pewno nie zawadzi Smile


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Joker - 06-12-2009 07:44

(05-12-2009 21:48)enemydown napisał(a):  
(05-12-2009 21:44)Mikisz napisał(a):  mam jeden problem.. wszystko dobrze zrobiłem a meile nie dochodzą..

Wpisałes swoj email w pliku zapro. ?
Nom.. i jeszcze w tym 2 pliku było zeby meila podać to podałem i nic.. próbowałem w samym zapro i nic... ;/


RE: Poradnik+skrypt zaproszeń na lockerz.com - Verudi - 06-12-2009 09:25

Wyślij mi wiadomością swojego maila na który ma być wysłane, a ja spróbuje Ci to zrobić żeby było dobrze Big Grin