Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! (/Temat-Refback-Sniecha-v2-ZAPRASZAM-24770)



- Bloodme - 19-12-2008 18:11

Jutro mam cały wolny dzień. Zobaczę ile uda mi się reklam wyklikać, skoro w ciągu godziny mam już 28.


Re: Pewny Refback 75% BEZ MINIMUM! - doiy - 19-12-2008 18:15

Sniechu napisał(a):JEŚLI ZAPISUJESZ SIĘ PODE MNĄ W ŁAŃCUSZKU, NIE BĘDZIESZ UCZESTNICZYŁ W REFBACKU. MUSISZ WYBRAĆ, CZY CHCESZ DOSTAWAĆ KASĘ ZA KLIKANIE, CZY POLECONEGO Z ŁAŃCUSZKA!!!
Sniechu nie założył łańcuszka, ale "MUSISZ WYBRAĆ, CZY CHCESZ DOSTAWAĆ KASĘ ZA KLIKANIE, CZY POLECONEGO Z ŁAŃCUSZKA!!!" mówi wyraźnie, że albo refback albo polecony. :-)


- Kubabest - 19-12-2008 18:17

aff.... juz sam ;/ Co do buxa admin sie chyba dopiero uczy pare min temu nie dodawalo mi klikniec a juz dodaje . A dac szanse adminowi w tm sesie ze dane problemy typu wlasnie brak forum brak wyplat zostana naprawione .Chociaz brak forum czesciowo rowna sie scam , ale w scamach podane sa wyplaty nawet te fake zeby zachcecic ludzi do klikania , nie??:-)) Taka ciekawostka

Members: 666 :lol:


- doiy - 19-12-2008 18:25

Kubabest napisał(a):admin sie chyba dopiero uczy
Jeżeli admin się uczy robić buxa po tym, jak go już ogłosił to chyba zły znak. :-)
Kubabest napisał(a):w tm sesie
Tu nie ma limitu tak jak w SMSie na ilość znaków. :-P


- Sniechu - 19-12-2008 18:34

Wy tu gadu-gadu a tymczasem osiągnęliśmy 10$ na Dingobux! Spisałem już Wasze kliki i za chwilę wkleję tu tabelkę kto i ile $$ otrzyma po wypłacie.

Mimo, że przekroczyliśmy nieco próg 10$ przez te 3 reklamy, które pokazały się na końcu, zdołałem wyłapać Wasze kliki. :-P

[ Dodano: 2008-12-19, 18:42 ]
A oto i zapowiadana tabelka:
[Obrazek: refback_dingo.png]


- mattys5 - 19-12-2008 18:46

szkoda ze masz tylko 9 klikow w statach bo ja mam teraz 16 a przed tymi 3 reklamami mialem 13;]


- Bloodme - 19-12-2008 18:54

Troche za późno się zapisałem - tylko 23centy.


- Sniechu - 19-12-2008 19:06

mattys5, ja te staty skopiowałem z dingobuxa, więc muszą być poprawne... Może później wyklikałeś więcej? Teraz mam już 10.40$, ale jak chcesz to Ci te 4 reklamy dołożę...

Wy chyba nie myślicie, że za chwilę dostaniecie refback, nie? :-P
Ja tą wypłatę zlecam dopiero w niedzielę i to jeszcze nie wiadomo, czy mi się uda...


- mattys5 - 19-12-2008 19:08

sniechu spoko;p 4 reklamy mnie nie zbawią :-P moze uda sie zlecic za tydzien ponownie :idea:


- Sniechu - 19-12-2008 19:09

Teraz klikacie jak szaleni. 10.50$ na dingo. Pamiętajcie, że następną wypłatę będę mógł zlecić dopiero tydzień po tej, więc znowu będę musiał zastopować kliki na 10$ :mrgreen:

[ Dodano: 2008-12-19, 19:10 ]
mattys5, mnie też cztery reklamy nie zbawią :idea: