Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! (/Temat-Refback-Sniecha-v2-ZAPRASZAM-24770)



- lukaszci06 - 09-12-2008 21:49

zapisany do FatCashCow jako lukaszci06


- Sniechu - 09-12-2008 21:51

lukaszci06, potwierdzam.

Już wcześniej pisałem, ale może nie wszyscy doczytali. W FatCashCow prawdopodobnie zlecę wypłatę, jak dojdziemy do minimum czyli 5$, ale niestety bux potrąca podatek od wypłaty 1$, czyli otrzymam tylko 4$. W jakimś stopniu odbije się to na refbacku, ale myślę, że nie będzie to znaczące...

Staty dam jutro rano, dzisiaj już mi się nie chce :-P
No chyba, że ktoś by bardzo chciał :-|


- doiy - 10-12-2008 17:41

Dzisiaj jest wczorajsze jutro :-> Poproszę o staty :-)


- Sniechu - 10-12-2008 17:53

Ok, ok, już daję :-P

STATYSTYKI:
Roudycash: 4$ na koncie, wypłata od 5$
BuxMega: 3.84$ na koncie, wypłata od 5$
FatCashCow 2.90$ na koncie, wypłata od 5$
Centbux 0.43$ na koncie, wypłata od 5$
Dingobux 3.65$ na koncie, wypłata od 5$


W roudycash nieubłaganie zbliżamy się do wypłaty :-P
W buxmega niestety chyba przestaliście klikać, bo bardzo wolno zmierzamy do wypłaty, zachęcam do ponownego klikania w tej firmie. W FatCashCow idziemy dosyć szybko. Centbux dopiero wystartował, moje wypożyczone refki przebudziły się do klikania. W dingo jest pełno lotnych reklam i wypłata się już szybko zbliża.


- sangatsu - 10-12-2008 19:20

Zapisany pod Ciebie w RoudyCash.com, buxmega, FatCashCow. KlikamyBig Grin


- Sniechu - 10-12-2008 19:29

sangatsu, zaszalałeś :-P potwierdzam wszystkie trzy. Zapraszam również do centbux, firma wystartowała dzisiaj, już się 0.50$ zebrało.

[ Dodano: 2008-12-11, 20:33 ]
Uporządkowałem nieco pierwszy post, nie powinien zawierać już żadnych błędów, uaktualniłem także statystyki. Jak spojrzycie w pierwszy post, zauważycie, że w czterech z 5 buxów pozostałych w refbacku zbliżamy się już do wypłaty. Z oferty usunąłem bux.gs. Zapisały się tam dwie osoby, ale przestały tam już dosyć dawno klikać i po bardzo długim okresie mamy tam dopiero 1$ a minimum wynosi 9$, więc raczej nie było najmniejszych szans na otrzymanie kiedykolwiek kasy z tej firmy. No trudno...


- doiy - 12-12-2008 14:27

O :shock: Widzę, że już minimum w dingobux jest. Zleciłeś wypłatę czy jeszcze nie? :-)


- Sniechu - 12-12-2008 14:28

Coś nie mogę zlecić, bo pisze mi:

Instant Payment Request - Check back in 19 hours.


The maximum amount of payments per 24 hours has been reached on our site. This limit has been set as a safeguard against hacking.

Please try again in a few hours.

Chyba są ograniczenia na dobę tylko nie wiem, o której godzinie je zerują :?:


- Bloodme - 12-12-2008 14:33

Chyba o 9 czy 10 rano(naszego czasu). :-)


- DSTR - 12-12-2008 14:42

zapisany w krowie :mrgreen: buxmega i centbux