Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! (/Temat-Refback-Sniecha-v2-ZAPRASZAM-24770)



- Sniechu - 01-12-2008 21:08

doiy, potwierdzam :-)

Za poleconego jest 100%, firma ma instant, wypłata na AP od 5$.

Do refbacku dodałem nową firmę Instant cash makers - wypłata automatyczna od 2$, więc może warto sprawdzić. Do wszystkich zapisanych w buxmega - firma już działa, można znowu klikać. W roudycash mam już na koncie ponad 1$, pierwsza wypłata powinna dojść dzisiaj.


- mattys5 - 02-12-2008 15:30

zapisany instant cash makers


- Sniechu - 02-12-2008 15:41

mattys5, jak jesteś pode mną w łańcuszku to nie możesz być w refbacku!
Piszę to już piąty raz, jaki miałoby to sens? Wybieraj czy jesteś w refbacku czy w łańcuszku. Jeśli chcesz refback to usuń posta z łańcuszka...


- ReXXX - 02-12-2008 15:44

Sniechu masz tu racje próbuje mieć poleconego i reffback

Napisz do modów o usuniecie łańcuszka


- mattys5 - 02-12-2008 15:48

sniechu wedlug mnie to troche niesprawiedliwe a po drugie nie widzialem tego nigdzie ze nie mozna refbacka i lancuszka laczyc :-|
To moze dopisz to w 1 poście by nie bylo niedomowień skoro uwazasz ze takie polaczenie nie wchodzi w gre 8-)


- ReXXX - 02-12-2008 15:52

Sniechu, w sumie....

mattys5, może masz małą racje bo nie ma nigdzie nakazu łączenia tych ofert


- mattys5 - 02-12-2008 15:55

ReXXX napisał(a):mattys5, może masz małą racje bo nie ma nigdzie nakazu łączenia tych ofert

pozostawilem moj reflink a admin niech zdecyduje.


- Sniechu - 02-12-2008 16:01

[b:-|84186e912]mattys5[/b:-|84186e912], nie napisałem tego, bo do tej pory w każdym refbacku było to oczywiste. Skoro rejestrujesz się w łańcuszku, jest to jednoznaczne z tym, że będziesz miał poleconego, a jeśli zapisujesz się w refbacku to znaczy, że chcesz dostawać kasę za klikanie. Przecież to jest oczywiste :-|


- mattys5 - 02-12-2008 16:10

Sniechu napisał(a):mattys5, nie napisałem tego, bo do tej pory w każdym refbacku było to oczywiste. Skoro rejestrujesz się w łańcuszku, jest to jednoznaczne z tym, że będziesz miał poleconego, a jeśli zapisujesz się w refbacku to znaczy, że chcesz dostawać kasę za klikanie. Przecież to jest oczywiste :-|
dziwne.. :-|
czyli mam rozumiec ze jesli zarejestruje sie w lancuszku to nie moge miec refbacku bo mam poleconego, ktory dla Ciebie nie bedzie zarabial tylko dla mnie??? :mrgreen:


- Sniechu - 02-12-2008 16:13

mattys5, dokładnie tak. Ja zapisuję się w łańcuszku po to, żeby mieć poleconego, który będzie dla mnie klikał za darmo, tak jak ja klikam dla kogoś, kogo poleconym jestem. Tak było zawsze. Czy widzisz gdzieś w Refbacku JereManU taką notkę? A wątpię, żeby ktoś zapisał się pod nim w łańcuszku a potem jeszcze do refbacku szedł...