Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! (/Temat-Refback-Sniecha-v2-ZAPRASZAM-24770)



- Terher - 30-11-2008 11:23

Zapisany w CentBux :-)


- Sniechu - 30-11-2008 11:39

Terher, potwierdzam. Pamiętaj, że kliki do refbacku będą się liczyć dopiero po oficjalnym starcie bux'a.


- mattys5 - 30-11-2008 12:36

Zapisany w RoudyCash 8-)


- Sniechu - 30-11-2008 12:50

mattys5, potwierdzam. Po zleceniu wypłaty uzbierało się już w roudycash 0.25$, więc szybko rośnie ten stan konta.


- mala1969 - 30-11-2008 21:13

wreszcie udało mi się zarejestrować :->w centbux.Masz mnie?


- lukaszci06 - 30-11-2008 21:14

zapisałem się do CentBux jako lukaszci06


- Sniechu - 30-11-2008 21:17

mala1969, tak jest, mam Cię w poleconych. Mam też użytkownika lukaszci06. Terher, niestety Ciebie nadal nie mam w poleconych. Zapisałeś się pode mną trochę wcześniej i potem wystąpił na stronie poważny błąd i usunęło poleconych. Admin już się tym zajmuje, ale pisze, że jest to dosyć poważne. Mam nadzieje, że dodadzą mi Ciebie z powrotem do poleconych. Dobrze, że to wszystko dzieje się w fazie pre-launchu.

Aha i jeszcze przypominam Wam o tym, że dopóki bux jest w fazie pre-launchu, nie musicie klikać, bo i tak nie będzie z tych klików naliczany refback (wszystkie stany konta zostaną wyzerowane). Start za około tydzień, chociaż skoro ten błąd z poleconymi jest taki poważny to myślę, że czas pre-launchu wydłuży się jeszcze...

Napisałem już w temacie roudycash, ale powtórzę też i tutaj, że zapytałem admina, jaki jest czas oczekiwania na wypłatę. Admin odpisał mi, że czas oczekiwania dla standard to 1-2 dni, ale chwilowo nie działa AP (o czym wiemy), więc nie może realizować wypłat. Napisał mi także, że moje minimum potrzebne do drugiej wypłaty to już nie 2$ a 5$.


- Boro! - 01-12-2008 14:55

Co do roudycash to wiem dlaczego naliczyło więcej kasy :-)
Mi też naliczyło więcej jest to związane z tym Upline. Mam tam 4 osoby nie wiem o czym to świadczy ale wydaje mi się że dzięki temy zarabia się więcej :-)


- Sniechu - 01-12-2008 14:57

Boro!, to już trudno, policzę Wam kliki po 0.006$ a najwyżej przy drugiej wypłacie 0.005$. To pewnie rzeczywiście jest z tym związane. Myślę, ze dzisiaj powinienem dostać wypłatę, bo AP już działa, za chwilę przypomnę adminowi na forum :-P

Następne minimum to 5$, do tej pory uzbierane jest już 0.65$ do nowej wypłaty

[ Dodano: 2008-12-01, 15:31 ]
Cytat:GPTBS?
Get paid to be sold. Roudycash.com motivate members to be active and help them get first payout fast. You can be totally 10times sold and from one sold you get free 0.05 USD so when you will 10times sold you get free 0.5 USD
Premium member get 0.2 USD and can get free 2 USD
This is mainly for activity standart members which need some motivation to be active because where you get for free 0.5 USD.

Czyli krótko. Każdy user może być sprzedany jako polecony 10 razy (jak się zapisujecie z czyjegoś reflinka to 9 razy) i za każdą taką sprzedaż dostajemy 0.05$ za darmo. Czyli jak my mogliśmy być sprzedani 9 razy to możemy dostać 0.45$ za darmo. Czyli jestem zmuszony policzyć Wasze kliki po pół centa, ponieważ to, co mi się nie zgadzało było po prostu tą kasą za sprzedawanie mnie jako refka. Czyli mogę to teraz policzyć do pierwszej wypłaty:

Kliki poleconych: 221
Moje kliki 65
Zlecona wypłata: 2.01$ (dokładniej 2.005$)
Bonus za rejestrację: 0.05$

Czyli:

2.005$ - 0.65$ (moje kliki) - 1.105$ (Wasze kliki po pół centa) = 0.25$

Oznacza to, że w momencie zlecania wypłaty zostałem "sprzedany" pięciu użytkownikom buxa i zarobiłem na tym 0.25$. Nareszcie mi się zgadza. Czyli muszę Wasze kliki policzyć po pół centa, bo tak były w rzeczywistości zaliczane.


- Boro! - 01-12-2008 15:36

Ale to brzmi :-)
Ja zostałem sprzedany 3 raz :-)