Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nowa strona - Wiąże się z wyzerowaniem ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nowa strona - Wiąże się z wyzerowaniem ? (/Temat-Rozwiazane-Nowa-strona-Wiaze-sie-z-wyzerowaniem-2474)



[Rozwiązane]Nowa strona - Wiąże się z wyzerowaniem ? - creative2440 - 28-02-2010 11:05

Witam,
Cały czas zadaję sobie to pytanie. Czy gdy nadejdzie pełna wersja lockerz, zostaną wyzerowane PTZ jak i Z-Listery ? Nie chciałbym tracić PTZ oraz Z-listera bo Sobie na to zapracowałem i tylko w jednym restoku brałem udział a mianowicie w styczniu iż w lutym nawet nie zalogowałem się przez te lagi...

Pozdrawiam, creative2440


RE: Nowa strona - Wiąże się z wyzerowaniem ? - Helga - 28-02-2010 11:21

Każdy zdobyty punkt jest ważny przez rok.


RE: Nowa strona - Wiąże się z wyzerowaniem ? - creative2440 - 28-02-2010 11:41

Dobrze, że są ważne przez rok ale chodzi czy zostaną na nadchodzącej pełnej wersji... Bo Z-Listery powinny zostać iż te 20 osób zaprosiliśmy a nawet więcej:]


RE: Nowa strona - Wiąże się z wyzerowaniem ? - rj7rad - 28-02-2010 11:42

Wszystkie ptz są bezpieczne Wink Nie zostaną wyzerowane.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nowa strona - Wiąże się z wyzerowaniem ? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.