Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WSTRZYMANE]Kupie dolary z AP płacę na polski bank!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WSTRZYMANE]Kupie dolary z AP płacę na polski bank!!! (/Temat-WSTRZYMANE-Kupie-dolary-z-AP-place-na-polski-bank-24738)



[WSTRZYMANE]Kupie dolary z AP płacę na polski bank!!! - Bloodme - 14-10-2008 20:00

[center]Wymiana Pieniędzy Zgromadzonych w AlertPay na Polski Bank![/center]


Z tego co wiem jest duże zapotrzebowanie na polski bank, bo opłata za przelew z AP wynosi 11zł i trzeba czekać 5 dni. Mój stan konta wynosi 0,00 zł na mBank. Kupie dolary po kursie :

2.48

Podam przykład - masz na koncie AlertPay 20$ i chcesz je wymienić na złotówki w banku polskim. Mnożysz kwotę którą chcesz wymienić przez aktualny kurs(np.2.34), wynikiem jest kwota jaką dostaniesz na polski bank, w tym wypadku 46,8zł. Nie może być ona większa niż mój stan konta.
Uwaga! Gdy chcesz wymienić kwotę poniżej 10$, np. 9.99$ pobieram dodatkową prowizję 90groszy(zostanie ona odjęta w przelewie na polski bank).

Kurs będzie się zmieniał proporcjonalnie do kursu dolara w AP.
Nie będę się targował, nie pasuje kurs - nie wymieniaj :-)


Pieniądze wpłacam jako drugi --->>[komentarze].


Jeśli w temacie jest napisane "wstrzymane" lub "nieaktualne" to nawet nie wysyłaj pierwszej wiadomości :-) Może być to spowodowane chwilowym brakiem środków na mBanku.

Dla większego bezpieczeństwa i zaoszczędzenia czasu podam przebieg wymiany ze mną(dla osób z forum):
- W pierwszej piszesz, że jesteś zainteresowany/zainteresowana i ile chcesz wymienić dolarów.
- Ja odpowiadam czy mi pasuję(czy aktualnie mam pieniądze na mBanku) i podaje adres AP do wymiany.
- Po wysłaniu pieniędzy piszesz na PW drugą wiadomość ze swoim nr konta, imieniem i nazwiskiem i w jakim banku masz konto(wysłaniem 2 wiadomości informujesz mnie, że pieniądze zostały wysłane na moje AP).
- Wysyłam info, że pieniądze wysłane.
- Dajesz znać jak pieniądze dojdą.
Po zakończeniu wymiany prosiłbym o wystawienie komentarza, TU lub w tym temacie.

Możemy skontaktować się przez gg, ale pamiętaj pisz tylko i wyłącznie na ten jeden numer. Jeśli ktoś podaję się za mnie i pisze z innego gg niż to podane niżej, można jednoznacznie stwierdzić, że jest oszustem. Moje gg to:

7784425[center][/center]


- travispl - 15-10-2008 17:38

Kod:
USD     2.5998     +1.35%
źródło: kurs-dolara.pl

Mogę się wymienić na 3,67 $

[ Dodano: 2008-10-15, 18:39 ]
kurs AP

$1.00 USD = 2.52 PLN


- Bloodme - 15-10-2008 17:40

travispl napisał(a):Mogę się wymienić na 3,67 $

Chyba bym zbankrutował :mrgreen:


- travispl - 15-10-2008 17:47

Chodziło mi o to żeby wymienić 3.67$ narazie tyle mam Tongue


- Bloodme - 15-10-2008 17:55

Sorka travispl wszytko wykupili. Ale zbieraj jeszcze, potrzebuje dużo dolarów tylko narazie nie mam kasy na mBanku. 17.10 spodziewam się wpłaty więc kupie od Ciebie, masz rezerwację :-)


- Quag88 - 17-10-2008 13:59

Cytat:Kurs będzie się zmieniał proporcjonalnie do kursu dolara w AP.
trochę te proporcje takie nie tego ;-)
czy 1$=2.26PLN jest aby napewno aktualny??


- Bloodme - 17-10-2008 15:44

Nie moja wina, że AP nie aktualizuje codziennie kursu dolara. Dzisiaj im się udało :-> Nowy kurs to 2.33.


- travispl - 17-10-2008 19:20

Bloodme, aktualizuje dziennie!!!

Jeśli nie wierzysz


- Bloodme - 17-10-2008 21:25

No o co Ci chodzi travispl? Ja nie powiedziałem, że będę dawał kursu z AP tylko będę zmieniał swój proporcjonalnie do niego... Czyli jak on pójdzie ileś tam do góry ja swój daje o ileś tam do góry, to nie polega na zasadzie urosło w AP 10gr to ja daje 10gr więcej, mam swój przelicznik i go się trzymam.


[WSTRZYMANE]Kupie dolary z AP płacę na polski bank!!! - Coristo - 21-06-2013 06:51

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.