Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] 101clix.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] 101clix.com (/Temat-SCAM-101clix-com-24682)

Strony: 1 2 3 4


- Sniechu - 13-10-2008 19:36

Zobaczcie sobie, że każda reklama w tym bux'ie odnosi się do tego samego tematu. Wyświetla się jakaś dziwna stronka i tyle. Każda reklama, mimo ze ma inny nagłówek jest taka sama, więc jakim cudem ten BUX mógłby być wypłacalny?! Pomyślmy logicznie...

Nie pamiętam już, gdzie widziałem informacje o tym, że ten bux miał klik po 1c itp. Na jakimś znanym forum o zarabianiu (ang.). Myślę, że jest to jeden wielki SCAM i nie warto tam nadal klikać.

Nie mają nawet forum, gdzie wszystkie wypłacalne bux'y (no może poza Zetbux :-P) miały forum. Nawet większość SCAM'ÓW je posiada, więc...


- Mebo - 13-10-2008 19:36

jak by nie było 5 tysięcy użytkowników to dobra reklama Wink
już uzbierałeś na pewnoe 3$ na ile to jest odwiedziny strony ??


- JereManU - 13-10-2008 19:50

Mebo napisał(a):jak by nie było 5 tysięcy użytkowników to dobra reklama Wink

Jaka dobra reklama? Reklam w buxach nikt nie czyta.
A admin zwiększył wartości klików, aby zdobyć bazę mailingową, ot co. Takie buxy NIGDY nie wypłacą. Nawet nie marzcie o tym.


- derka - 14-10-2008 08:53

A ta firma będzie do reklam, albo zmienią minium na 100$ Big Grin


- Mebo - 14-10-2008 09:47

JereManU napisał(a):
Mebo napisał(a):jak by nie było 5 tysięcy użytkowników to dobra reklama Wink

Jaka dobra reklama? Reklam w buxach nikt nie czyta.
A admin zwiększył wartości klików, aby zdobyć bazę mailingową, ot co. Takie buxy NIGDY nie wypłacą. Nawet nie marzcie o tym.


Bez przesady.. Czasami czytają dałem kiedyś reklame i zdobyłem kilka refów.
trzeba dać tylko dobry tytuł.


- flash79 - 20-10-2008 11:08

dostał ktoś kase z tego buxa????????????????????????


- doiy - 20-10-2008 17:26

Nie i raczej wątpie czy ktoś dostanie :-| W histori mam, że "wypłata" w trakcie :-P
Ale może wypłacą przecież wypłacili już 13$ :mrgreen:


- flash79 - 21-10-2008 13:37

Zażądałem zapłaty przez paypal może gościu odda mi kasę :roll: :roll:


- Kubabest - 21-10-2008 13:41

ja zazadalem wyplaty juz w pierwszy dzien i czeeeekam dalej i watpie ze ja dostane . Nie wiem jak u was , ale u mnie w histori nie ma daty kiedy zlecilem wyplate wic to ic "2-5dni"
moze trwac od niewiadomo kiedy


- flash79 - 16-11-2008 17:59

ale scam na maksa teraz płaci za strone po 100000$ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: niech ktoś zmieni tytuł tagu bo to jest jedna wielka pomyłka i wielka ściema :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: