Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] 101clix.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] 101clix.com (/Temat-SCAM-101clix-com-24682)

Strony: 1 2 3 4


[SCAM] 101clix.com - doiy - 10-10-2008 22:04

Na początek z racji, że jestem nowym użytkownikiem Witam Wszystkich ;-)

Firma: 101clix.com
1 kilknięcie: 0.15$
Reklam: 10
Minimum: 1$
Wypłata: Alertpay
Poleceni: nie napisali ile % :?:

http://101Clix.com//register.php?r=doiy


15 centów za link to bardzo podejrzana suma i od razu nasuwa się jedno - scam, ale może okaże się to jednak wypłacalna firma. Zleciłem wypłatę i zobaczymy czy kasa dojdzie. Piszą, że wypłacają od 2 - 5 dni roboczych. :-|


- mko101 - 10-10-2008 22:16

Witamy, witamy. SCAM na 200% :-> Tak więc na wypłatkę nawet nie licz :-P


- Sniechu - 11-10-2008 07:12

Zapisałem się pod Tobą i również zleciłem wypłatę :-P

Też myślę, że to SCAM, ale 5 minut mnie nie zbawi a może to akurat mi wypłaci :-P


- tetorikon - 11-10-2008 12:05

zleciłem też wypłate więc zobaczymy czy gra jest warta świeczki,ale wydaje mi się że to jest scam bo zbyt proste jest to zarabianie :roll:


- kalisz1278 - 11-10-2008 12:17

Na pewno scam, ale pobawić się można Big Grin Btw, nawet TOS'u nie zmienili ;p bo w tosie jest napiisane że 10 $ ;P A NA stronie 1 $ TongueP


- travispl - 11-10-2008 12:21

Można wypróbować :-> Jak wypłaci to fajnie. Postaram się zrobić parę multikont :idea:


- kalisz1278 - 11-10-2008 12:31

I'll be implementing something internal changes to the site very soon including an anti-cheating features (too bad cheaters!), forum, country zone ads, and much more. This is to more efficiently handle the displaying of correct ads to correct users of each country. So if you haven't already, please update your home country in your profile!


- Sniechu - 11-10-2008 12:37

kalisz1278 napisał(a):I'll be implementing something internal changes to the site very soon including an anti-cheating features (too bad cheaters!), forum, country zone ads, and much more. This is to more efficiently handle the displaying of correct ads to correct users of each country. So if you haven't already, please update your home country in your profile!

Cytat:Przeprowadzę kilka wewnętrznych zmian niedługo zawierając rzeczy anty-oszukiwaniu (Nie dobrze oszuści!), forum, Reklamy według narodowości, i dużo więcej. Robię to dla większej skuteczności wyświetlania poprawnych reklam dla użytkowników z każdego kraju z osobna. Więc jeśli nie zrobiliście tego jeszcze, proszę, uaktualnijcie swoje państwo w profilu.

Jeśli to wszystko prawda, to ten bux może trochę powypłacać :-P


- mko101 - 11-10-2008 12:49

No to też jestem pod Tobą ;-)


- szymek00 - 11-10-2008 12:51

Jestem pod tobą :-| Ile za refa???