Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane](Skrypt-nagroda) Problem z zaproszeniami... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane](Skrypt-nagroda) Problem z zaproszeniami... (/Temat-Rozwiazane-Skrypt-nagroda-Problem-z-zaproszeniami-246)



[Rozwiązane](Skrypt-nagroda) Problem z zaproszeniami... - Joker - 05-12-2009 21:15

Witam, mam taki problem. Założyłem stronę wgrałem skrypt i podałem dobre dane.. wpisuje meila na próbę (stworzyłem nowego innego którego podałem w zapro.php) i nie dochodzi wiadomość.. probówałem z meilami na o2 i onecie i nic.. Bardzo proszę o pomoc! jeszcze jedno pytanko.. tam gdzieś w tych linkach trzeba dać login i haslo z lockerz? bo ja jedynie tam mojego meila podałem... to tyle. z gory dzieki! Narka !


@admin
już dobrze?? nie podałem linka dla reklamy..

Zmieniłem Temat by nie mieszało się z ogólnym problemem zaproszeń na Lockerz Big Grin / Kleszczman


RE: Problem z zaproszeniami... - Admin - 05-12-2009 22:02

i nic wiecje sie nie daje zadnych hasel ani loginow bo automatycznie to zaproszen ci nei da tylko bedzie wyslac je na twojego maila. Jeśli nei dziala to w 100% Ty coś źle zrobiłeś postępuj według instrukcji a na pewno będzie działać.


RE: Problem z zaproszeniami... - d4ri0s3k - 05-12-2009 22:32

Poczekaj chwile, bo to nie tak odrazu. ;pp


RE: Problem z zaproszeniami... - Alcor - 05-12-2009 23:20

Mi wszystko wyszło, na pewno gdzieś popełniłeś błąd.


[Rozwiązane][Rozwiązane](Skrypt-nagroda) Problem z zaproszeniami... - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.