Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
progresja na ako 3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: progresja na ako 3 (/Temat-progresja-na-ako-3-24582)



progresja na ako 3 - shpaq - 28-09-2008 20:02

Witam. Dziś prezentuję moją nową progresję, testowaną kilka miesięcy Wink
Dokładny opis tutaj
Szczerze mówiąc to tamta oparta na multilotku była do bani :roll: , bo wiadomo jak to jest z grami losowymi, poza tym kurs był niższy, i żeby trochę wygrać trzeba było więcej ryzykować.

Moje spostrzeżenia: wygrywałem zazwyczaj na 2 lub 3 stopniu, rzadko kiedy dochodziłem do 4. Mecze po kursie dość 1,7 często wchodzą 8-) W BetGun mają zazwyczaj wyższe kursy niż gdzie indziej Wink
Gdy grałem systemem zyskiwałem, lecz często było tak, że jak już trochę wygrałem, to przestawałem grać systemem, i przej*bywałem to co wcześniej wygrałem :-> Teraz staram się nie grać bez systemu :-D


- traxx - 30-09-2008 12:51

a jakie masz stawkowanie? i jakimi kryteriamy wybierasz druzyne do grania na progresje?


- shpaq - 30-09-2008 15:18

stawkowanie różne Wink najczęściej jak dotąd grałem za 5zł i x2 :-)
nie wybieram drużyny, po prostu wybieram 2 z meczy po kursie około 1,75 (najchętniej gospodarzy Wink)

[ Dodano: 2009-03-09, 19:33 ]
Troszkę tu nie zaglądałem... co się stało z resztą postów z tego tematu? ;> Było kilka stron ;D

Typki pod system na dziś:
MSV Duisburg-1.FC Nuernberg... 1@2,2
Sco Angers-Rc Lens.................. 1X@1,35

AKO 2,97