Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podsumowanie Restoków Luty ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Podsumowanie Restoków Luty ! (/Temat-Podsumowanie-Restokow-Luty-2450)

Strony: 1 2 3 4


Podsumowanie Restoków Luty ! - Admin - 27-02-2010 19:43

Wszystkie cztery fale już za nami, podczas pierwszych trzech płatnych fal mieliśmy okazje przetestować nowy system wykupu nagród ?Member Appreciation Redemption?, ostatnia z fal była darmowa.

Pierwsza (1) fala:
Fala miała odbyć się od 24 do 01 czasu polskiego, faktycznie rozpoczęła się o 00:54, a zakończyła o 01:07. Całość przebiegła w miarę sprawie i bezproblemowo. Nieszczęśliwie dla Nas, Autofill nie wybrał Polski z listy, trzeba ją było samemu znaleźć w rozwijanym menu, co zajęło wiele cennych sekund, nawet klawisz ?P? na nic się zdał. Ten problem dał niebywałą przewagę mieszkańcom Stanów Zjednoczonych, bo choć ich kraj zaczyna się od litery ?U? był pierwszy na liście. Nagrody jak zwykle rozeszły się w parę sekund, z wypowiedzi użytkowników wynika że nie była to najlepsza fala dla Polaków.

Druga (2) fala:
Fala ta nie różniła się niczym od pierwszej, miała rozpocząć się miedzy godziną 2 a 3, rozpoczęła się o 02:05. Wszystko odbyło się w miarę sprawnie i bezproblemowo.

Trzecia (3) fala:
Była to najgorsza z wszystkich czterech fal, praktycznie wszystko potoczyło nie tak, jak byśmy chcieli. Rozpoczęcie fali miało miejsce o 04:20, opóźnienia w działaniu strony i problemy z logowaniem pozbawiły wiele osób upragnionej nagrody. Stało się tak z powodu dużej ilości
botów(według lockerz). Lockerz oddało 100 punktów, każdemu kto nie wykupił nic na ostatniej płatnej fali. Była to zdecydowanie najgrosza z fal.

Czwarta (4) darmowa fala:
Główna, a zarazem ostatnia z czterech fal, była ona dostępna dla wszystkich, niezależnie od tego czy użytkownik wykupił dostęp do poprzednich trzech płatnym fal, czy też nie. Nikt do samego końca nie wiedział dokładnie, kiedy odbędzie się fala, ostatecznie rozpoczęła się o godzinie 23:25 i trwała stosunkowo krótko, bo już po paru minutach została zakończona. Po pierwszych 12-20 sekundach nie było psp,ps3,xboxów,ipodów,wii. Parę godzin przed rozpoczęciem fali, Lockerz wyłączył zakładkę PLAY, co miało wyeliminować lagi na stronie, w praktyce było różnie jednym strona chodziła świetnie innym logowanie zajeło około minuty.

Podsumowanie:
Gratulujemy wszystkim szczęśliwcom, którzy wygrali upragnione nagrody, a użytkownikom którzy znowu zostali bez nagrody, pozostaje życzyć szczęścia w następnym Restocku? Otóż następnego Restocku może już nie być, Lockerz zawsze w swoim podsumowaniu informował o Restocku na następny miesiąc, tym razem taka informacja nie pojawiła się, czyżby miał pojawić się sklep 24/7? ? Czas pokaże. Lockerz informuje także, że testuje kolejne metody na zarabianie PTZ.

Dziękujemy wszystkim, którzy czekali razem z nami podczas fal, a było Nas: na Forum 1,058 użytkowników, na blogu 791 użytkowników
oraz 177 osób na kanale TeamSpeak.


Ekipa zarabiam.com & Lockerzlist.pl


RE: Podsumowanie Lutych Restoków ! - Marello - 27-02-2010 22:45

Oj działo się ! Emocje, krzyk, płacz, zgrzytanie zębów na pewno luty zostanie zapamiętany na długi czas. Niezapomniane chwile w gronie zarabiam.com Smile


RE: Podsumowanie Restoków Luty ! - Sony_st - 27-02-2010 23:39

działo się, ja nie mogłem zalogować się na tą 4 darmową falę w ogóle jak odświeżyłem ptz place to nie przechodziło do logowania


RE: Podsumowanie Restoków Luty ! - gary126 - 28-02-2010 00:06

100 weszło do konta i dobrze wyszedłem na 0


RE: Podsumowanie Restoków Luty ! - piasek - 28-02-2010 01:05

sony mialem to samo ja nie ujarzalem niestety logowanie nawet na 4 fali Smile ale gra jest z 2 fali i sie ciesze Wink


RE: Podsumowanie Restoków Luty ! - zwiru24 - 28-02-2010 01:30

Oj tak wczoraj na forum było lepiej niż na demotach. xDDD


RE: Podsumowanie Restoków Luty ! - Mody94 - 28-02-2010 02:51

No cóż, niektórzy mieli szczęście i zgarnęli to co chcieli lub w ogóle cokolwiek upolowali, a niektórzy (ta większość Tongue) mieli pecha i nie wzięli niczego lub pamiątkowy kubek Tongue
Ale tego na TS-ie nie zapomnę długo Tongue; okrzyki radości; płacz i zgrzytanie zębów Tongue
Gratuluję wszystkim, którzy cokolwiek zdobyli, a tym co niczego nie dostali (w tym ja Tongue) no cóż, powodzenia następnym razem, o ile taki będzie Smile


RE: Podsumowanie Restoków Luty ! - Zythus - 28-02-2010 07:15

Było dobrze, tylko za mało psp Tongue xd. I za długie logowanie Big Grin


RE: Podsumowanie Restoków Luty ! - Royside - 28-02-2010 09:29

Najlepsze było jak Banan krzyczał z radości że PSP zgarnął Big Grin


RE: Podsumowanie Restoków Luty ! - Magnus - 28-02-2010 10:06

ptzplace ... ładnie chodziło Smile ale jak juz sie klikało redeem aby nagrode zamowic wtedy mi zamulilo i kolo nosa przeszla nagrod Sad