Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]ZAKOŃCZENIE REFBACKU - PROSZĘ CZYTAĆ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]ZAKOŃCZENIE REFBACKU - PROSZĘ CZYTAĆ (/Temat-Nieaktualne-ZAKONCZENIE-REFBACKU-PROSZE-CZYTAC-24434)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


- travispl - 28-11-2008 23:36

hmmm. widze ze sie chyba nie zalapie. ale jesli makaj chcialby podarowac komus innemu spoza refbacku to moge odstapic userowi bloodme to konto na dingo bux z racji mojej nieuwagi. jakby rzeczywiscie makaj oddalby konta to chcialbym sandraclicks. pozdro


- Boro! - 29-11-2008 10:11

moody napisał(a):Boro dostaje konto w IntrastTrustBux (sorry, Tobie też wiszę kase, czyli dostajesz konto)

Dzięki :-)

A co do refbacku to jeśli chcecie to nadal mogę go prowadzić tzn za moodiego :-),
Na tych samych zasadach. Oczywiście jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko temu.

[ Dodano: 2008-11-29, 10:12 ]
travispl napisał(a):hmmm. widze ze sie chyba nie zalapie. ale jesli makaj chcialby podarowac komus innemu spoza refbacku to moge odstapic userowi bloodme to konto na dingo bux z racji mojej nieuwagi. jakby rzeczywiscie makaj oddalby konta to chcialbym sandraclicks. pozdro

Co ty się tak tego makaja uczepiłeś :|
Przecież to ref back moddy :|


- travispl - 29-11-2008 10:55

heh no fakt, zdarza sie czlowiekowi powylic xD


- moody - 29-11-2008 11:27

MoneyMaker napisał(a):
koli napisał(a):a co ty na to jak ktos by przejol od ciebie konta oplacil by straty i by dalej prowadzile refback xd ?
no wreszcie ktoś, kto trochę myśli ... nie tylko o sobie.

moody, czy uważasz, ze jesteś zupełnie w porządku wobec swoich refbakowiczów, bo oddajesz swoje konta za darmo ? Zapisywałem się do rebacku (i to w kilku buxach) u CIEBIE, a teraz będę musiał za friko klikać jakiemuś gościowi X, tylko dlatego, ze jesteś mu winny jakieś kilka p... centów - ktoś nawet nie kiwnął palcem, a będzie miał kilku aktywnych referali w płacącym buxie ?? 8-)

Ja osobiście uważam, że najlepsze buxy, jak chociażby SandraClicks powinieneś zostawić dla siebie, bo ci się należy za zajmowanie się refbackiem i nikt chyba nie będzie miał o to do ciebie żalu. A co do pozostałych, to pierwszeństwo powinni mieć ci ,którzy zobowiążą się do prowadzenia dalej refbacku, takie jest moje skromne zdanie.

Cóż, wiem, że to co robię jest nie do końca w porządku, chciałem to zakończyć w sposób najbardziej uczciwy, a przekazanie refbacku nie przyszło mi po prostu do głowy. Ale skoro taka jest propozycja to ok. W takim razie zaczynamy rozdawanie kont od nowa, z zaznaczeniem, że osoby, które je wezmą są zobowiązane do kontynuowania refbacku, jego zasady ustalicie już sobie, po zakończeniu całej sprawy. Pierwszeństwo mają osoby z mojego refbacku, nie ważne czy komuś coś wiszę - tym co co wisze wypłacę zaraz i będzie spokój.

Boro i Adrianos - jak chcecie te konta co Wam przyznałem, to ok, ale musicie nadal prowadzić refback. napiszcie czy chcecie.

[ Dodano: 2008-11-29, 11:36 ]
Kasa wysłana 4 osobom, nie mam adresów AP pozostałych dwóch, proszę o ich podanie.


- adrianos - 29-11-2008 11:57

ok ja sie zgadzam, czekam na pw


- moody - 29-11-2008 13:17

Ok adrianos, pw po rozdaniu wszytskich kot. Koli dostaje dingobux, gadaliśmy na gg. Boro czekam na potwierdzenie. Reszta kont do wzięcia


- mattys5 - 29-11-2008 13:50

to mozna wziac jakies konto za darmo bez prowadzenia refbacku? ;-)


- kalisz1278 - 29-11-2008 13:52

Osobux bym poprosił :=)


- moody - 29-11-2008 14:12

mattys5 napisał(a):to mozna wziac jakies konto za darmo bez prowadzenia refbacku? ;-)

Wyraźnie pisze że nie.

Kalisz a refback będziesz prowadził?


- Boro! - 29-11-2008 14:13

NO ja już wcześniej napisałem że mogę prowadzić refback jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko temu. A co do wysyłania kasy wysyłasz tym co nie biorą konta czy wszystkim :-) Bo jeśli wszystkim to znowu mnie pominąłeś Big Grin