Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] CrewBux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] CrewBux.com (/Temat-SCAM-CrewBux-com-24414)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- wkl - 02-10-2008 11:44

Tak tylko ciekawe kiedy dostane ta wyplate ..... mam nadzieje ze szybko zostanie wprowadzony nowy skrypt. wiecie cos na ten temat ?


- nataniel1975 - 02-10-2008 13:50

wkl napisał(a):Tak tylko ciekawe kiedy dostane ta wyplate ..... mam nadzieje ze szybko zostanie wprowadzony nowy skrypt. wiecie cos na ten temat ?
Teraz piszą że od poniedziałku ale ten termin też niestety pewnie ulegnie zmianie Sad


- dandus23 - 07-10-2008 14:54

wie ktoś czy już jest aktywny INSTANT PAYMENT ?? zbliżam się wielkimi krokami do minimum i jestem ciekaw bo w TOSie nadal napisane jest ze wypłata dla standart 60 dni Sad


- RONIN - 07-10-2008 14:58

dandus23 napisał(a):wie ktoś czy już jest aktywny INSTANT PAYMENT ?? zbliżam się wielkimi krokami do minimum i jestem ciekaw bo w TOSie nadal napisane jest ze wypłata dla standart 60 dni Sad



jak narazie wogole nie mozna zlecic jeszcze wyplaty
z konta mozna jedynie jak narazie wykupic reklame badz kupic refow - wyplaty jak narazie w dalszym ciagu sa wstrzymane tzn ich zlecanie
nie pozostaje nic innego jak tylko czekac az wroci mozliwosc wyplacania pieniedzy i ze powrot tej opcji to bedzie juz wlasnie INSTANT:-)


- ASzynka - 08-10-2008 12:38

[code:1:-|9f40c63a5]5) All payments are made via PayPal or AlertPay and no other payment method is being used at this time. You must manually request for payment to be processed.
Honest Members: Payments will be issued within 30 business days on AlertPay and PayPal.
Premium Members: Payments will be issued within 40 business days on AlertPay and PayPal.
Standard Members: Payments will be issued within 60 business days on AlertPay only.
You must accumulate at least $5 before payment will be issued.[/code:1:-|9f40c63a5]

WTF?


- nataniel1975 - 08-10-2008 13:07

ASzynka napisał(a):
Kod:
5) All payments are made via PayPal or AlertPay and no other payment method is being used at this time. You must manually request for payment to be processed.
Honest Members: Payments will be issued within 30 business days on AlertPay and PayPal.
Premium Members: Payments will be issued within 40 business days on AlertPay and PayPal.
Standard Members: Payments will be issued within 60 business days on AlertPay only.
You must accumulate at least $5 before payment will be issued.

WTF?
To jest tylko tymczasowy TOS do czasu wprowadzenia instant.


- Mebo - 08-10-2008 13:07

60 dni robi się z tego bux.to załosne..


- wkl - 08-10-2008 13:32

Mebo napisał(a):60 dni robi się z tego bux.to załosne..

co za nietrafiony komentarz!

wyplaty beda instant czyli natychmiastowe, wiec i TOS sie zmieni.


- Mebo - 08-10-2008 18:31

zobaczymy sam tam jestem zarejestowany i robią wszystko tylko nie to co powinni..
Ile czasu się już z tym męczą ??
Z tego co pamiętam miało byc już tydzień temu tzn w ubiegła Środe.. potem termin był na poniedziałek oba terminy mineły no i zobaczymy kto bedzie miał racje a co do instant to tylko honest member będa to mieli póki co jeśli w ogóle...


- RONIN - 08-10-2008 21:11

Mebo napisał(a):zobaczymy sam tam jestem zarejestowany i robią wszystko tylko nie to co powinni..
Ile czasu się już z tym męczą ??
Z tego co pamiętam miało byc już tydzień temu tzn w ubiegła Środe.. potem termin był na poniedziałek oba terminy mineły no i zobaczymy kto bedzie miał racje a co do instant to tylko honest member będa to mieli póki co jeśli w ogóle...



homest tak jako pierwsi i na probe - jesli u nich bedzie dzialac wszystko wporzadku to beda mieli wszyscy mozliwosc automatycznego wyplacania pieniedzy
jak narazie pozostaje nam tylko czekac cierpliwie - firma moim zdaniem jest za porzadna by stala sie juz scamem - a nie ma co nazekac bo im pozniej zlecimy wyplate tym wiecej i wieksza sume wyplacimy wiec czekanie ma swoje plusy:-)