Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] SandraClicks - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] SandraClicks (/Temat-SCAM-SandraClicks-24322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- krzysiekrk - 17-11-2008 19:16

cos nie dobrego sie dzieje z buxem Sandry, zlecilem wyplate poczekalem 24h pojawila sie po tym czasie historia wyplaty ale na koncie ap nie ma , napisalem posta na forum ciekawe czy cos to pomoze


- mala1969 - 18-11-2008 08:56

Wczoraj o 16 wypłaciłam kase i wciąż jest: Pending payout. :-( Było napisane że wypłacą w ciągu 24 godzin, kasa jeszcze nie dotarła na konto.Wiem że jeszcze ten czas nie minął, ale ostrzegam przed wypłatami bo narazie nie ma wypłat instant.


- vere - 18-11-2008 19:01

Ciekawe czy będą wypłaty instant i czy w ogóle jeszcze będą płacić...

Mam nadzieję, że tak bo szkoda żeby kasa przepadła :lol:


- mala1969 - 18-11-2008 19:28

Nadal czekam na wypłate z sandraclicks.Już minęło 24 godziny od zlecenia :cry:


- piechu - 18-11-2008 19:55

zaloba na sandra ciekawe kto tam zmarl


- Sniechu - 18-11-2008 19:58

Hmm, myślę, że dziewczyna admina. Jeśli to prawda, bardzo mu współczuję :-( Żeby nie było to tylko pretekstem do zamknięcia bux'a...


- Amedis - 18-11-2008 20:55

Wam też poleceni tak słabo klikają?


- Sniechu - 18-11-2008 20:59

Niestety tak jak myślałem. Umarła dziewczyna admina Sandra (od jej imienia pochodziła nazwa bux'a). Wcale się nie zdziwię jak admin zwinie się w ciągu kilku dni. Ja nie miałbym już siły prowadzić bux'a...

Cytat:Good evening,

As you will read in the news section of English, the woman who encouraged me to create this site, the woman who made it necessary for this site to move forward was hospitalized for emergency on 14th of this month.

She was vomiting blood and estubo very bad over the past few days, the doctors diagonised it to be stomach cancer ... can we believe it? a person so young, so alive that he saw had cancer ... and the bad thing is that it was malignant ....
We performed an operation that was at risk in order to remove the tumor but unfortunately that was not resisted the operation.

Yesterday there was a great woman, the woman with whom I was going to marry in January .... we had a lot of plans together, but she is no longer here but ... I feel totally shattered, made a complete shit without knowing how to do ... without knowing who will be in my life without it ... not refuse to be without it ... I am dead in life.

I am without sleep since yesterday, I came to my house to move to go to the funeral and only spent a few minutes here to let them know the reason for the absence of the manager ....

I hope they can understand how I feel or make the effort to do so ... lei in the English part of a user who thought it was a prexto ... I wanted to take their money ... you know what? I do not care .... if I do not think to ask for their money alertpay, I would not put any excuse if they want their money back ... and I do not care nothing, not even if I will continue here .. if I should be alive ... is not nothing.

I'm taking painkillers for not making nonsense .. but good, I think he has many interests them maybe not what happens to me, Sandra was my life, the only love that tube and never more tendre.

I hope this can be translated into English text I have written ... I do not have time to think or how to write properly ...

Thanks to those who understand this and those who do not, either way .. is not your life that has collapsed

W skrócie znaczy to tyle, że 14 listopada została zawieziona do lekarza. Wykryto u niej raka żołądka. Admin nie może w to uwierzyć. Młoda zdrowa kobieta miała raka żołądka...
Postanowili przeprowadzić ryzykowną operację, która niestety nie udała się. Mieli się pobrać w styczniu. Admin jest załamany. Pisze, że jest umarły w tym życiu. Nie śpi od wczoraj i tylko od czasu do czasu wchodzi na stronę.

Jak widzicie admin jest załamany, więc nie wróżę przyszłości temu bux'owi...


- vere - 18-11-2008 22:54

Hmm...ciekawe ile w tym prawdy, możliwe, że jest to wymówka aby się zwinąć bez tracenia dobrego wizerunku wśród userów...


- rbforum - 19-11-2008 09:27

vere napisał(a):Hmm...ciekawe ile w tym prawdy, możliwe, że jest to wymówka aby się zwinąć bez tracenia dobrego wizerunku wśród userów...

...i powrocic za kilka tygodni lub miesiecy z nowym buxem.