Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kuba26kuba - nie wywiązał się z umowy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: kuba26kuba - nie wywiązał się z umowy! (/Temat-kuba26kuba-nie-wywiazal-sie-z-umowy-24280)

Strony: 1 2


kuba26kuba - nie wywiązał się z umowy! - noob10 - 10-09-2008 19:19

Użytkownik kuba26kuba, zapisał się w ClixMx z mojego reflinka i miał klikać przez tydzień (7dni) w zamian za 0,2$ płatne z góry, zapłaciłem oczywiście, ale jego aktywnośc trwała tylko 3dni, więc to chyba jest oszustwo, prawda? ;\

Co prawda nie straciłem bo wyklikał przez 3 dni 0,26$, no ale jak kupowałem 7dni aktywności to 7dni, anie 3 ;\

Nie polecam!


- Sniechu - 10-09-2008 19:23

Jak dla mnie płacenie użytkownikom z góry za klikanie przez określony okres czasu jest dosyć ryzykowne. Użytkownik, który dostanie z góry przykładowo 2$ za klikanie za miesiąc (o 0.20$ nie mówię, ponieważ na szczęście oszust wyłudził dosyć niewielką kwotę) może zrobić z nią wszystko i tak na prawdę tylko od jego uczciwości zależy czy wypełni daną obietnicę czy też nie... Dlatego polecam płacić za klikanie z góry tylko zaufanym użytkownikom, aczkolwiek i Ci potrafią czasem okazać się oszustami (czyt. Pogrebniak).


- jozio94 - 10-09-2008 19:26

U mnie jest tak samo :/ Zapłaciłem z góry za dwa tygodnie, miała być 100% aktywność, a wyszło mi ż klika tylko 4.5 reklamy na dzień :/


- Sniechu - 10-09-2008 19:27

jozio94, właśnie dlatego popieram zapłatę PO wyklikaniu odpowiedniej ilości reklam, lub aktywności przez umówioną ilość dni.


- jozio94 - 10-09-2008 19:30

Sniechu, teraz zacznę tak robić. Ale wcześniej myślałem że będzie dobrze klikał, miły kontakt, przelał jako pierwszy 1$... Ehh...


- dzelagr - 10-09-2008 19:30

to u mnie znów było inaczej. napisał mi wiadomość na PW że może się zarejestrowac z mojego reflinka do ClixMX. No to mu odpisałam że chyba już szymek00 zamówił u niego klikanie w tym buxie. Odpisał mi że on z takim użytkownikiem takich transakcji nie zawierał. Pisałm kiedys z szymkiem na gg i napisał mi że zapłacił mu za klikanie w ClixMX. Napisałam wtedy do kuba26kuba że pisałam z szymkiem, no i wtedy kuba26kuba już nic mi nie odpisał... więc nie drążyłam tematu dalej :-)

... i tak to się skończyło ;-)

P.S. chyba nie namieszałam za bardzo ;-)


- Sniechu - 10-09-2008 19:34

dzelagr, a zapłaciłaś mu w końcu za to klikanie w ClixMX?

Wasz przykład pokazuje, że z tym użytkownikiem nie można zawierać transakcji, nie można mu ufać! Jak dla mnie ban za oszustwo :roll:


- dzelagr - 10-09-2008 19:38

nie, bo mi już nie odpisał, a w temacie który założył jest post szymka, który napisał
Kod:
Już ci zapłaciłem za clixmx za 2 tygodnie :-|
zastanawiałam się tez bo może ma zmienne IP i będzie miał 2 konta, ale następnego dnia ktoś chyba gdzies pisał (chyba w SB) że kuba26kuba praktycznie w ogóle nie klika, no i stwierdziłam że nie chce takiego refka :-)


- noob10 - 10-09-2008 20:38

Aha, czyli jak on był u szymka zapisany w ClixMx i u mnie też to miał dual konto ;\ to pewnie mu zablokowali konto albo sam przestał klikać... no chyba że ma zmienne IP i może robić takie numery ;\


- jozio94 - 11-09-2008 05:36

i co zrobimy z tym "kuba26kuba"?