Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
+ za przetłumaczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: + za przetłumaczenie (/Temat-za-przetlumaczenie-2427)



+ za przetłumaczenie - lol - 27-02-2010 15:55

Cytat:Cześć, chciałbym wam się przyznać ,że oszukiwałem i robiłem fałszywe konta.
Przyznaje się dlatego że nie jest to w porządku podług innych użytkowników i Was. Chciałbym bardzo nadal zbierać punkty, zapraszać już prawdziwych przyjaciół, oraz być użytkownikiem Lockerz.com. Myślałem również nad karą dla mnie i według mnie usunięcie mi jakiejś części punktów [50%] będzie wystarczająca karą. Pozdrawiam. i proszę was o drugą szanse.

Tłumaczyć dokładnie tak jak jestTongue potrzebne na jutro mi to.Big Grin + POLECIBig Grin


RE: + za przetłumaczenie - lighter - 27-02-2010 15:57

(27-02-2010 15:55)lol napisał(a):  
Cytat:Cześć, chciałbym wam się przyznać ,że oszukiwałem i robiłem fałszywe konta.
Przyznaje się dlatego że nie jest to w porządku podług innych użytkowników i Was. Chciałbym bardzo nadal zbierać punkty, zapraszać już prawdziwych przyjaciół, oraz być użytkownikiem Lockerz.com. Myślałem również nad karą dla mnie i według mnie usunięcie mi jakiejś części punktów [50%] będzie wystarczająca karą. Pozdrawiam. i proszę was o drugą szanse.

Tłumaczyć dokładnie tak jak jestTongue potrzebne na jutro mi to.Big Grin + POLECIBig Grin

Zbanują Cie odrazu, jak te konta zrobiłeś w jeden dzień. Nic nie dostaniesz, odczekaj troszku


RE: + za przetłumaczenie - lol - 27-02-2010 16:00

ale nie dzis im to wysle :0 za 3 dni tak no ale fakt ze konta robione byly w 1 dzień ;d


RE: + za przetłumaczenie - lockerz94_16 - 27-02-2010 16:01

Cytat:Hi There, I want to fess up to something I Made a fake acounts. A Fess up becouse it is not fair to user and crew. I want collect more points and invite more true friends, and be user of Lockerz.com. I was thinking about my penalty it may be delete part of my points (50%). Greettings from Poland. Please give me second chance.



RE: + za przetłumaczenie - Yanke$ - 27-02-2010 19:08

"(...)crew. I want to collect(...)"